bezprzewodowe odbieranie 2bars prędkość
#1

Cześć chłopaki   Im przy użyciu Asus RT- N56U Huawei hg56 + TP-Link (TL - WN727N ) Otrzymuję 2bars regulacji prędkości obrotowej. Co mam kupić , aby zwiększyć prędkość ? ( Zalecane mnie pls dziękuję)
Reply
#2

399 $ .... http://www.asus.com/sg/Networking/RTAC87U/ Oferujący prawdziwego cztery -stream , cztery anteny ( 4x4 ) projektowanie, RT- AC87U daje do 465m2 (około 5,000ft2 ) bezprzewodowych coverage1 . To o 33% więcej niż w najnowszej generacji tri-band routers5 , co czyni go idealnym wyborem dla dużych domach i budynkach wielorodzinnych podłogowych. Dzięki AiRadar kształtowanie wiązki i niepowtarzalnym użytkownika MIMO (MU - MIMO ) technologii multi , tym więcej urządzeń użyć bardziej increases6 przepustowości .
Reply
#3

Czy używasz karty sieci bezprzewodowej ? Dlaczego nie dostać te z anteny ?
Reply
#4

toheart napisał: Cześć chłopaki Im przy użyciu Asus RT- N56U Huawei hg56 + TP-Link (TL - WN727N ) Otrzymuję 2bars regulacji prędkości obrotowej. Co mam kupić , aby zwiększyć prędkość ? ( Zalecane mnie pls dziękuję) Wyglądać musi zmienić swój router .
Reply
#5

Używam Asus RT- N56U też w mieszkaniu 4R HDB . Sygnał 5G może osiągnąć wszystkie pokoje i toalety z zamkniętymi drzwiami też. Nie przyjmują do wiadomości Używam Padavan firmware .
Reply
#6

jtjt00 napisał: Używam Asus RT- N56U też w mieszkaniu 4R HDB . Sygnał 5G może osiągnąć wszystkie pokoje i toalety z zamkniętymi drzwiami też. Nie przyjmują do wiadomości Używam Padavan firmware . ASUS posiada 3 lata gwarancji. Wystarczy , by sprowadzić ją do centrum serwisowego w dni powszednie do wymiany jeden do jednego .
Reply
#7

trichard napisał: 399 $ .... Networking - RT- AC87U - ASUS Oferujący prawdziwego cztery -stream , cztery anteny ( 4x4 ) projektowanie, RT- AC87U daje do 465m2 (około 5,000ft2 ) bezprzewodowych coverage1 . To o 33% więcej niż w najnowszej generacji tri-band routers5 , co czyni go idealnym wyborem dla dużych domach i budynkach wielorodzinnych podłogowych. Dzięki AiRadar kształtowanie wiązki i niepowtarzalnym użytkownika MIMO (MU - MIMO ) technologii multi , tym więcej urządzeń użyć bardziej increases6 przepustowości . Mieszkam w domku , a następnie użyć tego LAH , jeśli nie ma potrzeby la HDB
Reply
#8

Trueblue82 napisał: Mieszkam w domku , a następnie użyć tego LAH , jeśli nie ma potrzeby la HDB Ale problemem TS będzie rozwiązać , jeśli jest to wykorzystanie wor .....
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)