Singnet 10Mbps plan SpeedTest 3-4.5mpbs
#1

Mam zmodernizowane moje singnet 6Mbps do 10Mbps niedawno. Podczas pracy Speedtest , wynik 3 do 4Mbps . Zauważ, że powinien on być w stanie obejść 10Mbps kiedy to SpeedTest .   Dlaczego jest to, że mogę dostać tylko 3 4.5mbps t0 się zrobiło nic wspólnego z moim SpeedTouch 570 routerze? Czy istnieje max ten router może obsługiwać ?   Jeśli między 2wire2701HGV i Aztech DSL1015EW , która jest lepsza Router i dlaczego?   Z góry dziękuję
Reply
#2

Które SpeedTest serwer wybrać. Nie wszyscy będą sjow odpowiednią prędkość
Reply
#3

Translating...
Reply
#4

Myślę modemu SpeedTouch 570 może mieć limit 8Mbps : http://www.speedtouch.net.nz/Documen...sheet570v2.pdf Powinieneś dostać SingTel dostarczenie innego modemu , powinny być wolne .
Reply
#5

Więc mam rację powiedzieć , że te modemy ADSL dostarczone przez SingTel są celowo działać wolniej domyślnie ? Używam modemu Aztech Białą teraz ..... pobierania może być bardzo powolne czasami A zatem , aby uzyskać lepszą przepustowość prędkości od naszego planu danych , musimy kupić nowy modem ADSL , aby zastąpić Singtel bezpłatnego modemu?
Reply
#6

VickyToh napisał: Więc mam rację powiedzieć , że te modemy ADSL dostarczone przez SingTel są celowo działać wolniej domyślnie ? Używam modemu Aztech Białą teraz ..... pobierania może być bardzo powolne czasami A zatem , aby uzyskać lepszą przepustowość prędkości od naszego planu danych , musimy kupić nowy modem ADSL , aby zastąpić Singtel bezpłatnego modemu? Nie celowo , aby działał wolniej , to tylko ograniczenie sprzętu.
Reply
#7

VickyToh napisał: Więc mam rację powiedzieć, że te modemy ADSL dostarczone przez SingTel są celowo działać wolniej domyślnie? Używam modemu Aztech Białą teraz ..... pobierania może być bardzo powolne czasami A zatem, aby uzyskać lepszą przepustowość prędkości od naszego planu danych, musimy kupić nowy modem ADSL, aby zastąpić Singtel bezpłatnego modemu? Nie, z mojego doświadczenia wynika, że będzie miał zawsze dostarczają mi zintegrowany modem / router, który przekracza prędkość mojego planu. Kiedy przeniesiono nas do ich planu 6 Mbps, zapewnili mi 2Wire 2701HGV. Potem przeniesiono nas do ich planu 15Mbps, mówili, że 2Wire może dostarczyć prędkość więc zaproponował przedłużenie gwarancji na ale nalegał na nowego zintegrowanego modemu / routera i dali mi Aztech 1015W (S). 2Wire może dostarczyć 15 Mbps, ale wolę AZTECH. A linia ADSL, że przepis ten jest zawsze szybszy niż mój plan prędkości. Kiedy byłem na planie 3Mbps i 6 Mbps, mechanik pokazał mi linię ADSL może trwać 11 Mbps. Teraz jestem na planie 15Mbps, moja linia ADSL przepis może mieć 21Mbps jak widać na stronie DSL statystycznego Aztech.
Reply
#8

Dzięki wszystkim za odpowiedzi .... Dziękuję . Więc nie trzeba kupować nowego modemu ADSL już , wystarczy użyć co zostało dostarczone przez SingTel , aż mój okres obowiązywania umowy jest ponad , to będę pewnie przejść do światłowodu. I pomyśleć, że jakoś modemu ASDL nie będzie już wkrótce ..... to jest coraz trudniejsze do oczu jednego też, z wyjątkiem tych, zintegrowany modem / router bezprzewodowy.
Reply
#9

Czy 2wire2701HGV ( w kolorze białym ) przez Aztech ? Mój nowy Aztech DSL1015EW które dostaję od Singtel jest w kolorze czarnym ? Czy Aztech DSL1015EW szybko?
Reply
#10

aapower napisał: Czy 2wire2701HGV ( w kolorze białym ) przez Aztech ? Mój nowy Aztech DSL1015EW które dostaję od Singtel jest w kolorze czarnym ? Czy Aztech DSL1015EW szybko? 2Wire nie jest wykonywane przez Aztech . i większość modemów ADSL mają podobną prędkość wydajność mądry, jedyne różnice będą w segmencie routingu urządzenia , a może ich wrażliwość na hałas linii
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)