Więc nie mogę dostać komputer do samodzielnego montażu do pracy ..
#1

Zdecydowałem się być Gung -ho i montaż komputera po 10 latach bycia na Mac. I oto , płyta może odpalić ale bez wyświetlacza i fani GPU nie kręci.   Czy istnieje odpowiednia sklep w Sim Lim , która może świadczyć usługi ponownego montażu ?
Reply
#2

czy podłączony w 4 lub 8 pinowe złącze zasilania ATX CPU ? oraz złącze zasilania GPU czy istnieje ?
Reply
#3

u mogą szukać Nigel @ SLS
Reply
#4

niektóre nowoczesne wentylatora GPU dont kręcić do pewnej temperatury . wziąć kilka fotek ?
Reply
#5

Pokaż nam jasny obraz do lepszego ci pomóc ...
Reply
#6

połączyć się poprawić wyjście z GPU ? Kiedyś również trzeba wybrać źródło sygnału wejściowego od monitora. Miałem kiedyś to samo stało tylko dlatego, że monitor należy wybrać wejście ( miał innego wejścia HDMI z PS4 , które podłączone w tym samym czasie). obraz będzie wielki dla guru , aby pomóc .. być może również listę sprzętu ?
Reply
#7

wykraczające sim lin poziom 4 lub poziom 5 sklepów będą mogli pomóc z $ 20 do $ 40 opłata za usługę .
Reply
#8

Snap widok z góry twojej mobo oraz części i mnóstwo wojowników stacjonarnych tutaj można zdiagnozować problem.
Reply
#9

Myślałem, że nie ma innego złącze zasilania do GPU ?
Reply
#10

Konfiguracja jest w domu i kończę pracę nieco później niż pożądana . Zaksięguje kilka fotek wieczorem. Zasilacz jest EVGA Złoto 550W . Używam kabla zasilacza ( VGA ) , aby połączyć się z etykietą Palit 970 . GPU ma 2 x 6 wejść zasilania , więc podłączenie obu. Wszystkie wentylatory systemowe , na czele , oświetlenie obudowa , klawiatura i mysz mają światło , ale mój wyświetlacz nie jest w stanie wykryć żadnych danych . Próbowałem zarówno mobo i GPU gniazda HDMI , ale nic nie wykrywa .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)