Next-Gen Polaris GPU AMD dostać złapany na GFXBench
#1

Next-Gen Polaris GPU AMD dostać złapany na GFXBench     Zacytować: Podczas NVIDIA mid-range GeForce GTX 1060 może dojść w wariancie 6GB znany jako GTX 1060 lub 1060 GTX Ti, ofiary średniotonowe AMD przybędzie jako Polaris Polaris 11 i 10 .   Zacytować: Cóż, Polaris 11 SKY 67EB przybył na GFXBench , że była to szybciej niż Polaris 11 67FF , które znajduje się na tym samym wykresie. Nie wiem zbyt wiele z tego , ale wiem , że Polaris Polaris 11 i 10 są testowane w tej chwili, za pomocą benchmarku uprzejmości OpenGL GFXBench .    AMD zaprezentuje swoje next- gen Polaris opartych karty graficzne pod koniec tego miesiąca .   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Nie ma błędu w testach ławce ? Jak to możliwe, że uboga w wydajności w porównaniu z GTX950 ?
Reply
#3

Jeśli to jest na poważnie , wydajność jest straszne, nie tylko biednych. Mam wątpliwości co do wyników chociaż.
Reply
#4

są one laptop chip-setów ? Występy Podobnie jak cui
Reply
#5

Bardziej jak kierowcy byle Hantam ławce.
Reply
#6

Bez urazy , ale z 2560 rdzenia zliczania , powinny one wykonywać blisko, jeśli nie lepsza niż obecnie 390x
Reply
#7

Nie może być LAH . GTX 950 pokonał Polaris benchmarkiem . Jeśli tak AMD może zamknąć sklep Liao ich GPU.
Reply
#8

Dlaczego GTX 950 przetestowany na Linuksie i pozostałych kart AMD testowane na Windows?
Reply
#9

Polaris 11 został ALR wykazać co najmniej meczu gtx950 Star Wars , działa przy 60fps przy połowie poboru mocy . Dane te muszą być inżynierii próbki Lah ..
Reply
#10

Nie wierzę, że to w ogóle . To może być tylko problemy kierowcy lub innych rzeczy .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)