Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Cześć!   Jestem dość pojęcia o sieci i sprzętu , więc proszę mi wybaczyć , jeśli powiem coś złego.   Używam Singtel 200Mbps szerokopasmowego włókna , używam modemu tempo one dostarczone i korzystać z bezprzewodowego dostępu do mojego komputera .   Moje pytanie brzmi , ja dostaję dobrą prędkość połączenia 200Mbps może jestem ograniczony przez ograniczenia sprzętowe ?   (Nie mogę umieszczać obrazki z należnego Ookla SpeedTest do postcount więc będę po prostu wpisać moje wyniki )   Dla Mb / s , mam 6ms ping, 2.532 MB / s pobieranie i 4,059 Mb / s wysyłania . Dla Mbps , mam 7ms ping, 13.72 Mbps pobieranie i 16.91 Mbps wysyłanie.   Z tego co wiem , 200 megabitów na sekundę wynosi około 25 megabajtów na sekundę.   Również 13,72 Mbps jest dużo niższa niż 200Mbps . Czy to normalne? Wiem, że nigdy nie można uzyskać maksimum , ale jest to poziom różnicy ok?   Jest to na tyle dobrze, czy mogę uzyskać jeszcze lepszą szybkość ?   A myślałem, że prędkość pobierania jest zwykle szybciej niż prędkość wysyłania ? Każdy pomysł, dlaczego moje jest odwrotnie ?
Reply
#2

Przede wszystkim ISP gwarantować jedynie 200Mbps do Państwa ONT . Szybkość się wolniej , gdy przechodzą thru routera , połączeń bezprzewodowych itp I w obliczu tego samego problemu z moim MR Fibre . MR technik przyszedł i powiedział mi mieć najwyższą prędkość pobierania , trzeba : 1 ) laptop z wydajnym procesorem (Intel Core i5 lub Core i7 preferowane ) 2 ) najnowszej generacji Gigabit Karta sieciowa z najnowszym sterownikiem 3 ) możliwość zasilania ustawiony na "High Performance" 4 ) wyłączyć program antywirusowy 5 ) Laptop nie jest pobranie spożywczych podczas przeprowadzania testu prędkości
Reply
#3

Dzięki za odpowiedzi . Czytając odpowiedzi tutaj , myślę, że mój problem leży w moim procesorze, modemu , a także WiFi. Tak więc, jeśli miałbym wymienić mojego modemu , czy jest coś muszę specjalnie szukać , aby upewnić się, że jest kompatybilny z telewizją Mio Mio głosowych i szerokopasmowych włókien ?
Reply
#4

Można uzyskać ST zastąpić kroku 7003 (preferowane) lub wymiana 7002. jest bezpłatne. Ich wifi jest bardzo dobry i nie trzeba wydawać pieniędzy na zakup własnego. Zobacz ten link: 2Wire 2701HGV -E Zagubiona Funkcja bezprzewodowej
Reply
#5

irkiz91 napisał: Cześć! Jestem dość pojęcia o sieci i sprzętu, więc proszę mi wybaczyć, jeśli powiem coś złego. Używam Singtel 200Mbps szerokopasmowego włókna, używam modemu tempo one dostarczone i korzystać z bezprzewodowego dostępu do mojego komputera. Moje pytanie brzmi, ja dostaję dobrą prędkość połączenia 200Mbps może jestem ograniczony przez ograniczenia sprzętowe? (Nie mogę umieszczać obrazki z należnego Ookla SpeedTest do postcount więc będę po prostu wpisać moje wyniki) Dla Mb / s, mam 6ms ping, 2.532 MB / s pobieranie i 4,059 Mb / s wysyłania. Dla Mbps, mam 7ms ping, 13.72 Mbps pobieranie i 16.91 Mbps wysyłanie. Z tego co wiem, 200 megabitów na sekundę wynosi około 25 megabajtów na sekundę. Również 13,72 Mbps jest dużo niższa niż 200Mbps. Czy to normalne? Wiem, że nigdy nie można uzyskać maksimum, ale jest to poziom różnicy ok? Jest to na tyle dobrze, czy mogę uzyskać jeszcze lepszą szybkość? A myślałem, że prędkość pobierania jest zwykle szybciej niż prędkość wysyłania? Każdy pomysł, dlaczego moje jest odwrotnie? Można zażądać ST zmienić router do Aztech FG7003. Następnie pojawi się TP-Link USB 3.0 dwuzakresowy AC Adapter WiFi dla notebooka, jeśli nie masz zasilacz. W ten sposób problem zostanie rozwiązany.
Reply
#6

Pobierz Asus RT- N56U od sprzedaży Garaże jak mi poprawić szybkość.
Reply
#7

Jestem na Singtel 200Mbps przewodowe połączenie z kat 5e i mój pobierania 180ish kB / s . Czy to normalne ??? wariować
Reply
#8

Cholera powolne Prędkość maksymalna wynosi 25MB / s ( 200/8 ) Wykonaj test prędkości na speedtest.net przez Ookla - Global Broadband Speed Test z użyciem Viewquest wynik serwera i post tutaj : Mój wynik z innym pulpicie w użyciu: Insomni4 napisał: Jestem na Singtel 200Mbps przewodowe połączenie z kat 5e i mój pobierania 180ish kB / s . Czy to normalne ??? wariować
Reply
#9

jtjt00 napisał: Cholera powolne Prędkość maksymalna wynosi 25MB / s ( 200/8 ) Wykonaj test prędkości na speedtest.net przez Ookla - Global Broadband Speed Test z użyciem Viewquest wynik serwera i post tutaj : Mój wynik z innym pulpicie w użyciu: Oto mój wynik za pomocą serwera Viewqwest : Im nie bardzo pewna, czy SingTel zrobił kilka dławienie ale starałem się dl niektóre pliki z depositfiles i tylko udało się dl 180ish kB / s. jak to się stało ...
Reply
#10

Insomni4 napisał: Oto mój wynik za pomocą serwera Viewqwest : Im nie bardzo pewna, czy SingTel zrobił kilka dławienie ale starałem się dl niektóre pliki z depositfiles i tylko udało się dl 180ish kB / s. jak to się stało ... Nie wygląda to Aztech uszkodzony. Zadzwoń 1688 żądać je zmienić router Aztech FG7003 . Nigdy nie kupuj routera ASUS N, zawsze iść do co najmniej zasilania routera.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)