Pulpit zachować restartowania
#1

Hi guys, potrzeba trochę porad, aby dowiedzieć się, co się stało z moim komp.   Moja 3 -letnia pulpit działa dobrze do 2 dni wstecz , kiedy , a ja używałem go nagle wznowiona . Właśnie robi normalne przeglądanie stron internetowych . Podczas restartu wystąpieniem problemu .   Po rozruchu , to wyłącza się po około 10 sekundach . Monitorowanie zrobił nawet wyświetlić ekran BIOS. Przy wyłączaniu będzie zasilić ponownie i po 10 sekundach , zasila się ponownie i to powtarza i powtarzanie .   Wtedy jakoś udało się uruchomić po wymusić zamknięcie go i pozostawić go tam na kilka godzin. Czy korzystali precyzyjnie całość wczoraj. Następnie dzisiaj problem wystąpił ponownie. Tym razem prosto z włączeniem zasilania . Cykl powtarza .   Każdy pomysł co może być problemem. Myślałem, że to był mój twardy dysk , ale w pierwszym i odłącz go i próbował uruchamiania wciąż ten sam .   Wszelkie porady mile widziane! Dzięki!
Reply
#2

1. Uruchom memtest 2. Uruchom hdtune 3. Sprawdź, czy producent płyty głównej ma jakieś narzędzia diagnostyczne , jeśli tak, pobrać i uruchomić go.
Reply
#3

Usuń źródło zasilania. Usuń barana i umieścić go z powrotem . Posłuchaj jakiegokolwiek sygnału dźwiękowego. Przetestować każdy barana . Idź SafeMode ? Wysłane z Samsung SM- N910G użyciu GAGT
Reply
#4

dun że to restart ale wyłączony i moc auto ponownie w prawo ? Zasilacz może być uszkodzona .
Reply
#5

sacredrays napisał: dun że to restart ale wyłączony i moc auto ponownie w prawo ? Zasilacz może być uszkodzona . Tak coś takiego. Sfilmowałeś niego. https://youtu.be/-hZYq0Cfh3Y
Reply
#6

tungsten2 napisał: 1. Uruchom memtest 2. Uruchom hdtune 3. Sprawdź, czy producent płyty głównej ma jakieś narzędzia diagnostyczne , jeśli tak, pobrać i uruchomić go. ok spróbuje te, jeśli uda mi się zmusić go do rozruchu systemu Windows.
Reply
#7

czy można wymienić swoje specyfikacje komputera.
Reply
#8

podejrzany może być problemy PSU ?
Reply
#9

hi , spróbuj prostych rzeczy jak sprzątanie 1st ur baranów . spróbować wykupić swoje kije RAM, użyj miękkiej gumki do nacierania czyste złote Regiony Kontakt Baranami ' ...
Reply
#10

hlots123 napisał: hi , spróbuj prostych rzeczy jak sprzątanie 1st ur baranów . spróbuj wyjąć ur kije RAM, użyj miękkiej gumki do nacierania czyste złote Regiony Kontakt Baranami ' ... Próbowaliśmy demontażu i czyszczeniu RAM , ale nie ma różnicy. Wygląda na to może być naprawdę PSU albo moja mobo .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)