Okres budowy
#1

po prostu ciekawy , bo jeden z moich przyjaciół chcą budować com , lepiej jest poczekać na chiński nowy rok na budowę ? Dla takich jak lepsze rabaty i wszystkich? Lub zbudować teraz też może ? Dzięki
Reply
#2

Nie powinno być odmienne .
Reply
#3

bez różnicy na ogół ceny nie naprawdę wiele zmienić , chyba że nowe szczeliwo idą Moja wskazówka jest budować , gdy jej potrzebujesz
Reply
#4

Jeśli ~ $ 100- $ 150 oszczędność jest znacząca dla Ciebie i możesz poczekać , być może powinieneś. Wziąłem jak dwa miesiące + polować moje części online po niższej cenie .
Reply
#5

wolnavi napisał: po prostu ciekawy , bo jeden z moich przyjaciół chcą budować com , lepiej jest poczekać na chiński nowy rok na budowę ? Dla takich jak lepsze rabaty i wszystkich? Lub zbudować teraz też może ? Dzięki kupiłem h80i sty 2014 $ 149 ...... następnie CNY h80i na sprzedaż za $ 149
Reply
#6

yeye123123 napisał: Jeśli ~ $ 100- $ 150 oszczędność jest znacząca dla Ciebie i możesz poczekać , być może powinieneś. Wziąłem jak dwa miesiące + polować moje części online po niższej cenie . abit pilne choć może przeciągnąć się do okresu CNY , ok to dzięki Xtractor napisał: kupiłem h80i sty 2014 $ 149 ...... następnie CNY h80i na sprzedaż za $ 149 lol
Reply
#7

wolnavi napisał: abit pilne choć może przeciągnąć się do okresu CNY , ok to dzięki lol jeśli pilne tylko budować teraz czy coś loh
Reply
#8

kaixax555 napisał: jeśli pilne tylko budować teraz czy coś loh wan zaoszczędzić pieniądze MA hahaha
Reply
#9

Jeśli można przeciągnąć , przeciągania , aż po CNY . Cos by wówczas ang bao pieniądze również , środki mogą poszerzyć budżet na coś lepszego
Reply
#10

Poczekaj, aż qoo10 i lazada ogłosić oferty CNY / kupony następnie prześmieszny GPU i SSD / PSU / Case / baranów stamtąd odpowiednio .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)