[Pomoc] Czy mój gtx1070 wsparcia komputera?
#1

Cześć wszystkim!   Zamierzam wymienić moją starą kartę graficzną (sapphire HD7850 2GB OC) z Palit gtx1070 SJS. Z moich badań, wygląda na to moje aktualne specyfikacje PC powinien być w stanie go uruchomić? Ale nie jestem taka pewna, dlatego chciałbym, aby uzyskać pewne informacje zwrotne od was przed zakupem. =)   ---   My PC specyfikacje:   Procesor: i5-4460 MB: ASUS B85M-G RAM: PC3-10600 / 1333 G.SKILL DDR3 (czarne PCB) 4GB x4 (w sumie 16 GB) GPU: Sapphire HD7850 OC 2GB DDR5 Dysk twardy: 120GB SATA3 Adata SP550 x1 (OS Drive); Hitachi 2TB 7200RPM 32MB x1 ODD: LG 24X DVD-RW SATA Case + PSU: Xigmatek Asgard XP + case Seasonic 620W S12II System operacyjny: Windows 10 Home   ---   pytania: 1. Czy mój komputer wspiera upgrade do gtx1070? 2. Czy 620W wystarczy na moim komputerze po zmianie gtx1070? 3. Słyszałem o złych lub losowych meczów między pc składników może prowadzić do zatorów, gdzie niektóre części nie są w stanie pracować z optymalną wydajność. Ale nie mam pojęcia, co to za "złe wyniki" ... x'D Byłoby miło, gdyby jakakolwiek dusza może świecić światło na mnie. = ') 4. Sooo są jakieś "złe wyniki" w moim obecnym pc budować? Na przykład, wszystko można polecić zastąpić lepszą wydajność?     Bardzo dziękuję z góry! = D
Reply
#2

Tak, aby jeden i dwa. Nie wiem, jakie są złe wyniki , ale procesor wygląda absolutnie OK. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#3

Nawet lah problemem. Wystarczy wyciągnąć stare GPU i umieścić w nowym. Upewnij się, że sprawa ma wystarczającą przestrzeń dla 1070 .
Reply
#4

Upgrade przynajmniej 8gig barana Wysyłane z mojego Android przy użyciu GAGT
Reply
#5

MianBaoFren napisał: Tak, aby jeden i dwa. Nie wiem, jakie są złe wyniki , ale procesor wygląda absolutnie OK. royfrosty napisał: Nawet lah problemem. Wystarczy wyciągnąć stare GPU i umieścić w nowym. Upewnij się, że sprawa ma wystarczającą przestrzeń dla 1070 . Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź !! ^^ Miło słyszeć , że dobre YAY aktualności> W < !! Tylko jedno pytanie , wymiar moim przypadku jest (W) x 200 (H) x 445 (D) 470 mm, Palit gtx1070 SJS ma wymiar 133 x 285 mm. Starałem się fizycznie zmierzyć rozmiar karty graficznej za pomocą linijki , aby zobaczyć, czy to pasuje , jeśli zdecyduję się go kupić lol ... Myślę, że to dobrze. Ale po prostu chciał potwierdzić w przypadku - jest ktoś używając przypadek podobny wymiar i działa Palit gtx1070 SJS w tym samym czasie?
Reply
#6

3. O ile u używasz b4 Sandy Bridge może mieć , ale komputer isnt tak nope gardłem . ale nawet jeśli u myślę, że prowadzony jest jakiś test, aby potwierdzić wyniki butelki obciskającej . 4. więc są u mówi, że jeśli nie ma u zamiar zamienić wszystko? i wszystko niektórzy ppl reco to kolejny zły mecz i będziemy u rebuy i budować ponownie W każdym razie do tej pory nie ma zbyt wszelkich złych mecz w SYSTM
Reply
#7

Ariyx3 napisał: Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź !! ^^ Miło słyszeć , że dobre YAY aktualności> W < !! Tylko jedno pytanie , wymiar moim przypadku jest (W) x 200 (H) x 445 (D) 470 mm, Palit gtx1070 SJS ma wymiar 133 x 285 mm. Starałem się fizycznie zmierzyć rozmiar karty graficznej za pomocą linijki , aby zobaczyć, czy to pasuje , jeśli zdecyduję się go kupić lol ... Myślę, że to dobrze. Ale po prostu chciał potwierdzić w przypadku - jest ktoś używając przypadek podobny wymiar i działa Palit gtx1070 SJS w tym samym czasie? dlaczego nie u mówią nam wówczas u użyciu den wiemy , czy pasuje w danym przypadku , czy też nie
Reply
#8

Tiger Woods napisał: Upgrade przynajmniej 8gig barana Och przepraszam, że nie wpisać swoje aktualne specyfikacje barana prawidłowo > < Mam cztery karty 4GB RAM. ( W sumie 16 GB ) Dziękuję bardzo za sugestię wciąż ! ^^
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: 3. O ile u używasz b4 Sandy Bridge może mieć, ale komputer isnt tak nope gardłem. ale nawet jeśli u myślę, że prowadzony jest jakiś test, aby potwierdzić wyniki butelki obciskającej. 4. więc są u mówi, że jeśli nie ma u zamiar zamienić wszystko? i wszystko niektórzy ppl reco to kolejny zły mecz iu będzie rebuy i budować ponownie W każdym razie do tej pory nie ma zbyt wszelkich złych mecz w SYSTM ZrE0_Cha0s napisał: dlaczego nie u mówią nam wówczas u użyciu den wiemy, czy pasuje w danym przypadku, czy też nie Hi ZrE0 bardzo dziękuję za odpowiedzi! = D Nicea, miło słyszeć wszystko jest w porządku! Ahhhh porządku, będę badać, w jaki sposób wykonać testy i uruchomić je! (Naprawdę jestem noobem w ogóle to trochę bardziej szczegółowe rzeczy x'D pc) Hahah aiya, miałem nadzieję, że przy wszystkich zaletach tutaj na forum, patrząc na specyfikacje I wymienionych o moim komputerze, czy istnieje jakakolwiek wąskich gardeł lub "złe dopasowanie", że będzie w stanie dać "dobry mecz" sugestię. .. = ') Ohh ja już pisał markę moim przypadku w pierwszym poście, to "Xigmatek Asgard XP Case"! =)
Reply
#10

Ariyx3 napisał: Hi ZrE0 bardzo dziękuję za odpowiedzi ! = D Nicea, miło słyszeć wszystko jest w porządku ! Ahhhh porządku , będę badać , w jaki sposób wykonać testy i uruchomić je ! ( Naprawdę jestem noobem w ogóle to trochę bardziej szczegółowe rzeczy x'D pc ) Hahah aiya , miałem nadzieję , że przy wszystkich zaletach tutaj na forum , patrząc na specyfikacje I wymienionych o moim komputerze, czy istnieje jakakolwiek wąskich gardeł lub " złe dopasowanie" , że będzie w stanie dać " dobry mecz " sugestię . .. = ') Ohh ja już pisał markę moim przypadku w pierwszym poście , to " Xigmatek Asgard XP Case " ! = ) oh haha może i nv zobaczyć tę część . ale powinno być problemów , ponieważ sprawa jest w połowie wieży .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)