jak rozwiązać mój problem ONT
#1

ok i zmodernizowane mój plan do 300 Mbps i ONT + router jest w moim salonie teraz. Kiedy idę do mojego pokoju i korzystać z internetu (bezprzewodowy + handphone WiFi), połączenie jest bardzo słabe i często D / C . Czy istnieje rozwiązanie tego ? czy to ze względu na odległość ?
Reply
#2

Oczywiście odległość . Przesuń router bliżej do swojego pokoju. Wysyłane z Asus ME173X użyciu GAGT
Reply
#3

Lepiej, jeśli można położyć Kat. 6 Kabel do pokoju i połączyć się z AP.
Reply
#4

Steyr69 napisał: Oczywiście odległość . Przesuń router bliżej do swojego pokoju. Nie mogę cos ONT jest podłączony do modemu i routera , jak przenieść wszystkie 3 ? jtjt00 napisał: Lepiej, jeśli można położyć Kat. 6 Kabel do pokoju i połączyć się z AP. Niestety Siema AP
Reply
#5

Dla lepszego zasięgu, może chcesz przenieść router. Alternatywnie, zatrudnić wykonawcę położyć kabel Cat 6 i zainstalować punkt dostępowy w sypialni. To daje szybkość i zasięg wifi .
Reply
#6

justiceknight napisał: Nie mogę cos ONT jest podłączony do modemu i routera , jak przenieść wszystkie 3 ? Niestety Siema AP Punkt dostępu
Reply
#7

Hi justiceknight , Istnieje kilka rozwiązań sieciowych można spróbować : - 1 ) przeniesienie routera ( jak na to, co mówili inni ) 2 ) Ułożyć kabel Cat6 LAN do swojej sypialni i podłączyć go do punktu dostępowego ( AP ) 3 ) Za pomocą Homeplugs jak Aztech lub Dlink do doprowadzenia Internetu do swojego pokoju. Pobierz jeden z funkcją przedłużacza bezprzewodowej w swojej sypialni. 4 ) Za pomocą repeatera aby zwiększyć zasięg swojej sieci WiFi . Trzeba będzie przeczytać na co AP , Repeater oraz HomePlug . Dziękuję Ci.
Reply
#8

Czy zmiana router wi- fi do " lepszej jakości " router poprawić zasięg ?
Reply
#9

phone987 napisał: Czy zmiana router wi- fi do " lepszej jakości " router poprawić zasięg ? Nie we wszystkich przypadkach. Najprościej jest układania kabla sieciowego z AP lub można spróbować Range Extender .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)