Oczekiwania rynku zarobki raport Q2 bicie [ News] Microsoft i jego ud
#1

Drugi raport fiskalny zarobki Microsoft zdołał oczekiwaniom rynku . Dowiedz się, jakie segmenty rynku były silnymi czynnikami przyczyniającymi się do dolnej linii spółki.     Zobacz pełną historię tutaj ...
Reply
#2

inb4 transferu ...
Reply
#3

kupuje microsoft udział teraz !! Oh wait .. Ja nie mogę sobie na to pozwolić .. Zzzzz
Reply
#4

gld998 napisał: kupuje microsoft udział teraz !! Oh wait .. Ja nie mogę sobie na to pozwolić .. Zzzzz 1 dzielić tylko 54 $ . u , że u nie może? 10 akcji nawet w cenie wysokiej klasy GPU.
Reply
#5

Trento napisał: 1 dzielić tylko 54 $ . u , że u nie może? 10 akcji nawet w cenie wysokiej klasy GPU. Można kupić 10 akcji Meh ?
Reply
#6

Trento napisał: 1 dzielić tylko 54 $ . u , że u nie może? 10 akcji nawet w cenie wysokiej klasy GPU. I choć trzeba kupić jedną partię ? Jego 54x1000 = 54K ? i jego w USD ?
Reply
#7

gld998 napisał: I choć trzeba kupić jedną partię ? Jego 54x1000 = 54K ? i jego w USD ? Nie. Minimalna rynek amerykański 1 akcji USD. szybkie konto get standchart i inwestować . Microsoft daje dywidendę .
Reply
#8

gld998 napisał: I choć trzeba kupić jedną partię ? Jego 54x1000 = 54K ? i jego w USD ? akcji USA nie potrzebują 1 część LAH
Reply
#9

Microsoft Huat ar !
Reply
#10

FinalTidus napisał: akcji USA nie potrzebują 1 część LAH Dlaczego SG jest tak wyjątkowy?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)