PC nie będzie pisać . Przechowywać automatycznego włączania i wyłączania ,
#1

Używał mój pc to te się stało:   Ethernet przewodowy dostęp do Internetu nagle odpadły związku   Mysz był aktywny przez kolejne dziesięć sekund i tak potem nie można już poruszać   PC całkowicie zamrożone z wyświetlaczem niezmienionej . Jakby zatrzymany w czasie.   Próbowałem resetowanie potem udało się go wyłączyć   Próbowaliśmy włączeniu ponownie, ale to po prostu włącza i wyłącza się wszystkie światła świeci a fani przędzenia , ale tylko przez kilka sekund. Powtarza .   Mój zasilacz jest chłodny 650W aero Płyta główna GIGABYTE EP35 DS4 jest Cpu jest quad core 9450 z być może 2008 lub plus jeden dwa lata .   Usunięto RAM, karty graficzne itp też żadnej różnicy .   Może mi pomóc wskazać to w czym problem ?   Dzięki!
Reply
#2

Masz zasilacz zapasowy do przetestowania ?
Reply
#3

Nie masz . Nie mam zapasowe.
Reply
#4

Ponieważ nie ma zapasowego przetestować , aby doprowadzić do platformy GS pod adresem: http://forums.hardwarezone.com.sg/hardware-clinic-2/[sic]-new-setup-corner-all-diy-hardwarezoner-%5E-%5E-3581022.html
Reply
#5

Zrozumiałem. Sprawdzę to. Dzięki!
Reply
#6

Czy ktoś wie, gdzie w centrum usług dla aero cool, jak mojego zasilacza nie działa. Czy doceniam pomoc , ponieważ jest objęty gwarancją .
Reply
#7

clearance21 napisał: Czy ktoś wie, gdzie w centrum usług dla aero cool, jak mojego zasilacza nie działa. Czy doceniam pomoc , ponieważ jest objęty gwarancją . lol dlaczego nie utworzyć nowy wpis zamiast kopania Stary post XD W każdym razie , gdy u zakupić ur psu wykazać pochodzi z dystrybucji naklejek w nim lub karcie gwarancyjnej.
Reply
#8

Kiedyś AeroCool PSU wcześniej. Trwało mnie 3 lata . Wystarczy gwarancja nad śmiercią. Więc nie będę myśleć o tym , jak długo trwały markę zasilacza . Może być również Twoim mobo jest martwy.
Reply
#9

OK. Dzięki za radę. Pójdę sprawdzić.
Reply
#10

Czy próbowałeś wymiany baterii CMOS ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)