Rozszerzenia Chrome mają co to musi zainstalować jeden ?
#1

Tytuł Tytuł Tytuł
Reply
#2

Są to rozszerzenia dla Chrome używam : 1. Adblock Pro 2. Adblock 3. Google Translate 4. Privacy Manager 5. Sprawdzanie poczty Google 6. Netcraft 7. Bezpieczeństwo Avira Brower 8. Adblock Plus 9. Avast 10. Tarcza dla Chrome 11. Skype Call
Reply
#3

gkhchay napisał: Są to rozszerzenia dla Chrome używam : 1. Adblock Pro 2. Adblock 3. Google Translate 4. Privacy Manager 5. Sprawdzanie poczty Google 6. Netcraft 7. Bezpieczeństwo Avira Brower 8. Adblock Plus 9. Avast 10. Tarcza dla Chrome 11. Skype Call y u mają tak wiele Adblock ah?
Reply
#4

https://chrome.google.com/webstore/d...genkdikp?hl=en ten jeden znajdę przeciwko dobre .. można użyć, aby pobrać vid osadzone w witrynach
Reply
#5

stojąca napisał: y u mają tak wiele Adblock ah? Mogę myśleć tylko o " kiasu ',' kiasi " czy może "lepiej dmuchać na zimne "
Reply
#6

mun napisał: Mogę myśleć tylko o " kiasu ',' kiasi " czy może "lepiej dmuchać na zimne " Adblock jest blokowanie tylko tych banerów prawo ? przyzwyczajenie tuż wirusów bloku ?
Reply
#7

Zenmate ...
Reply
#8

mrclubbie napisał: Zenmate ... VPN uh .. spowolni ?
Reply
#9

mun napisał: Mogę myśleć tylko o " kiasu ',' kiasi " czy może "lepiej dmuchać na zimne " powiedzieć, co będzie, ale to było doskonale działa na mnie .. początkowo tylko jeden AdBlock , miałem jeszcze banery i reklamy na niektórych stronach , z 2 adblocks znacznie mniejsze , ale nie wyeliminuje problemu całkowicie . 3 adblocks - teraz absolutnie żadnych banery i reklamy w ogóle.
Reply
#10

stojąca napisał: Adblock jest blokowanie tylko tych banerów prawo ? przyzwyczajenie tuż wirusów bloku ? pod kątem złośliwego oprogramowania użyć avast & Avira rozszerzeń , które nie pomagają . Ale dla ochrony łączna pobierz i zainstaluj Malwarebytes Anti - exploit : https://www.malwarebytes.org/antiexploit/ Używam wersji premium.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)