Klinika Software
#1

Klinika Software
Reply
#2

Jaki jest Twój adres URL witryny i jak dużo ruchu są otrzymujesz dziennie ?
Reply
#3

GPGT.org napisał: Jaki jest Twój adres URL witryny i jak dużo ruchu są otrzymujesz dziennie ? Nie sądzę zapytanie MySQL jest ze względu na użytkowników korzystających z serwisu. Jest to aktualizacja wordpress zapytania dotyczące ustawień serwisu.
Reply
#4

davidktw napisał: Nie sądzę zapytanie MySQL jest ze względu na użytkowników korzystających z serwisu. Jest to aktualizacja wordpress zapytania dotyczące ustawień serwisu. Mam sprawdzanie jej statystyki witryny , aby sprawdzić, czy istnieje możliwość , aby zorganizować swoje miejsce na moim serwerze .
Reply
#5

GPGT.org napisał: Mam sprawdzanie jej statystyki witryny , aby sprawdzić, czy istnieje możliwość , aby zorganizować swoje miejsce na moim serwerze . Ahhhh działalności człowieka
Reply
#6

Wordpress projektowania baz danych , tak jialat ah. Użyj 1 stół ( wp_options ) i 1 pole ( wartość_opcji ) nadziać gigantyczny ciąg JSON . Programowanie wygląda rodzaju niechlujstwa do mnie.
Reply
#7

Widzę wiele powtarzających zaplanowane pozycje crona dla rg_cron_hook . Nie wiem , czy z powodu tego błędu w rozszerzeniu Subscribe2 ReadyGraph : WordPress > Pomoc » Bug w rozszerzeniu Subscribe2 ReadyGraph sprawia wp_options cron rosnąć w nieskończoność
Reply
#8

ykgoh napisał: Widzę wiele powtarzających zaplanowane pozycje crona dla rg_cron_hook . Nie wiem , czy z powodu tego błędu w rozszerzeniu Subscribe2 ReadyGraph : WordPress > Pomoc » Bug w rozszerzeniu Subscribe2 ReadyGraph sprawia wp_options cron rosnąć w nieskończoność Dość pewne ten błąd jest przyczyną jej wartość_opcji rośnie zbyt duży i ciężki wykorzystanie bazy danych. Cytuję z WordPress > Pomoc » Bug w rozszerzeniu Subscribe2 ReadyGraph sprawia wp_options cron rosnąć w nieskończoność Zacytować: tigertech : Należy wydać nową wersję teraz ; Ten błąd kompletnie zabija witryn WordPress ludzi , gdy liczba zaplanowanych zadań opiera się na dużych ilościach . Stałe przepisuje bazy danych wp_options wartości " cron " był przyczyną kilku GB bazy pisze za godzinę, na miejscu widzieliśmy .
Reply
#9

ykgoh napisał: Dość pewne ten błąd jest przyczyną jej wartość_opcji rośnie zbyt duży i ciężki wykorzystanie bazy danych. Cytuję z WordPress > Pomoc » Bug w rozszerzeniu Subscribe2 ReadyGraph sprawia wp_options cron rosnąć w nieskończoność Dobra robota
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)