Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Witam wszystkich , nie jestem dobry w technologii więc twoja pomoc będzie bardzo mile widziane .   Moja rodzina ma włączony do Singtel Wireless Broadband ( 100Mbps ) wraz z Mio Mio Bundle ( TV, przenośny linii , linia domu), jednak połączenie bezprzewodowe jest przerażająca . Żyjemy w Maisonette wykonawczego, z Mio TV , router, modem i Pace znajduje się na drugim piętrze . Połączenie w pomieszczeniu, w którym są one wprowadzane tylko (pobierz: 35.1mpbs , Dodano: 52mpbs - Speedtest.net ) . Jednak w innym pokoju , który jest mniej niż 5 metrów , połączenie jest śmiesznie powolna. Jest nawet do punktu bez połączenia.   I naprawdę nadzieję , że wy moglibyście podać mi rozwiązanie , aby rozwiązać ten problem ! Nie szukam pociągnąć kabel LAN całą drogę do drugiego pokoju . Czy zmieniając tempo modemu lub routera pomoc ? Jeśli tak, to jakie marki i jak? Dziękuję bardzo!
Reply
#2

ferdddy napisał: Żyjemy w Maisonette Wykonawczego To dość duży rozmiar / obszar wymaga Wi-Fi do objęcia i obejmuje 2 piętra prawda? 1) Router Pace jest niewystarczająca na pokrycie swoich potrzeb Wi-Fi. Przyjdź i myśleć o nim, jeśli Singtel i Starhub aka główne 2 dostawców ISP daje routery stałych, a następnie cały sklep IT (dział Sprzedam router) może zamknąć. 2) Zmiana routery Asus AC poprawi maksymalną przepustowość 3) Ponieważ masz Mio telewizora tych wszystkich, lepiej jest podłączyć tempo do ONT i wszelkie inne dobre jak te routery Asus połączyć się tempo. Jest również nazywany trybie Bridged. Singtel nie będzie zachęcać do tego albo. 4) Głównym tematem Wireless jest odległość między urządzeniem bezprzewodowym, takich jak laptop lub Wi-Fi włączone smartphone / etc tabletki do routera aka router tempie. Jest jeszcze inny białe pudełko z logo Singtel koło TP z "OpenNet" etykieta jest właściwie Optical Network Terminal (ONT), które również napisane na białym polu też. 5) DC kwestia - czy odległość podkreślono w pkt 4 (sygnał jak 1 bar lub 2 i mniej) lub Kena ingerować poważnie. Użyj Inssider 3, aby dowiedzieć się więcej.
Reply
#3

Okablowany jest sprawdzonym rozwiązaniem . Innym sposobem jest użycie bezprzewodowego mostu , który trzeba zainwestować na dwóch wysokiej routera końcowego. Trzeba mieć wiedzę techniczną w tworzeniu i czasami może nie działać do oczekiwań. Homeplug i rozwiązanie Repeater jest tylko skutecznie , jeśli zamierzamy korzystać sieć , czytać wiadomości e-mail lub przez Facebooka w drugim pokoju.
Reply
#4

lcheowl napisał: Okablowany jest sprawdzonym rozwiązaniem . Innym sposobem jest użycie bezprzewodowego mostu , który trzeba zainwestować na dwóch wysokiej routera końcowego. Trzeba mieć wiedzę techniczną w tworzeniu i czasami może nie działać do oczekiwań. Homeplug i rozwiązanie Repeater jest tylko skutecznie , jeśli zamierzamy korzystać sieć , czytać wiadomości e-mail lub przez Facebooka w drugim pokoju. Tylko do dodawania , ze względu na konieczność wielkości być pokryte TS może mieć co najmniej 2 routerów ( 2X Asus routery ) , rozmieszczone w którym jeden z nich działa jak wzmacniak . Wszelkie Repeater będzie wzmocnić sygnał , ale nie prędkość i jest użyteczna tylko w celu uniknięcia DC , ale nie tyle na intensywnym streamingu przy maksymalnej prędkości .
Reply
#5

ussr_1991 napisał: Tylko do dodawania , ze względu na konieczność wielkości być pokryte TS może mieć co najmniej 2 routerów ( 2X Asus routery ) , rozmieszczone w którym jeden z nich działa jak wzmacniak . Wszelkie Repeater będzie wzmocnić sygnał , ale nie prędkość i jest użyteczna tylko w celu uniknięcia DC , ale nie tyle na intensywnym streamingu przy maksymalnej prędkości . Wolę most bezprzewodowej za pomocą 2 x RT- AC66u router ASUS kosztują łącznie około 600 $ i 1 RT- N56U kosztować $ 169 do podłączenia do routera ' ' zmostkowanym trybie AC na drugiej sali dostępu WiFi. Albo TS może przejść do marketplace tutaj i spróbuj zdobyć Dlink 865l zrobić bezprzewodowego mostu sieciowego ( o sumie 240 $ ) i N56U . 865l reż tryb zasilania jest tak dobry, jak RT- AC66u ale strata paśmie 2,4 GHz do routera asus
Reply
#6

Hej chłopaki , naprawdę dzięki za wejście . Ja chciałbym podkreślić, że nie jestem zamierzający do bezprzewodowego internetu, aby dotrzeć na pierwsze piętro , tylko w pokojach na 2. piętrze , gdzie router i modem znajduje. Drugi pokój jest tylko 10 walking kroków , ale internet bezprzewodowy odbiór nie jest naprawdę źle . Które jest najprostszym i najtańszym sposobem , oprócz pociągnięcie kabla LAN ( jeśli mamy kogoś do zrobienia trunking , bardzo brzydki ) . Dziękuję Ci!
Reply
#7

ferdddy napisał: Hej chłopaki , naprawdę dzięki za wejście . Ja chciałbym podkreślić, że nie jestem zamierzający do bezprzewodowego internetu, aby dotrzeć na pierwsze piętro , tylko w pokojach na 2. piętrze , gdzie router i modem znajduje. Drugi pokój jest tylko 10 walking kroków , ale internet bezprzewodowy odbiór nie jest naprawdę źle . Które jest najprostszym i najtańszym sposobem , oprócz pociągnięcie kabla LAN ( jeśli mamy kogoś do zrobienia trunking , bardzo brzydki ) . Dziękuję Ci! jeśli tylko będzie przeglądać net i czytać wiadomości e-mail przypadku tylko HomePlug będzie wykonać zadanie .
Reply
#8

lcheowl napisał: jeśli tylko będzie przeglądać net i czytać e-mail, HomePlug będzie wykonać zadanie . Routera w moim pokoju, ale w drugim pokoju , gdzie jest moja siostra jest i potrzebuje internetu, aby zrobić jej pracę w szkole , oglądać swoje dramaty itp i streaming jest prawdziwe złe . Jest bezprzewodowy pomostowego przydatna ? Co muszę kupić, aby korzystać z bezprzewodowego mostków ? Czy jest to zgodne z moim MIO telewizora ( bo moja MIO telewizor jest podłączony do routera przez Singtel za )
Reply
#9

ussr_1991 napisał: 1) mostek Wireless oznacza mostu 2 routery razem. Jeżeli jesteś były inżynier bojowy umiałbym most wyglądał (jkjk) Więc trzeba kupić to 1X lub do 2X Asus AC68U (najlepszy z najlepszych, ale ograniczony czas w SG) lub Asus AC66U. Jeśli kupisz z 2X (Asus) routery, potem most Router 1 do Pace. Możesz wyłączyć Wi-Fi tempie i umożliwiają bezprzewodowy dostęp do Internetu zaledwie Router 1 (domyślnie). Powinien mieć więcej informacji na temat ręcznego ba? Następnie, jeśli niektóre pokrycia pokój CMI, a następnie otworzyć Router 2 i ustawić ją jako tryb AP. Czytaj więcej: Asus RT-AC68U dual-band Wireless-AC1900 Gigabit Router Review - Recenzja wideo Watch CNET 2) Dopóki nie zrzucić Pace aka podłączyć tempo ONT, a następnie Mio TV, Mio Voice (stacjonarny) nie stanowi problemu. Jednak jeśli (EPL) pozostaje nie wiń HWZ bro i sis bcoz Singtel świadczy Mio TV aka lag telewizji i został ukarany grzywną za to wiele razy. http://www.tremeritus.com/2013/08/06...el-experience/ MDA grzywny SingNet S $ 80.000 do Mio przerw w dostarczaniu usług TV MDA grzywny SingNet S $ 180.000 do zakłóceń w ruchu Mio TV Chcesz najlepszą na pewno nie z Internetu Singtel. Tylko moje 2 centy Worth. Hej brachu! Dziękuję bardzo za szczegółowe odpowiedzi! Pójdę przeczytać więcej na temat pomostowych!
Reply
#10

ferdddy napisał: Zresztą , czytałem wiele pozytywnych opinii na temat Asus RT66U , i że można go zastąpić PACE Router. Czytałem , że może również wspierać MIO telewizji i zapewnia lepszy zasięg WiFi. Czy uważasz, że należy po prostu wymienić router Pace z nim? Udając wifi , istnieją czynniki, takie jak mury , odległość pomiędzy routerem , router , adapter drutu używasz i jak zatłoczonych jest paśmie 2.4GHz i etc wpłynie na sygnał. Więc kiedy dzieło rozwiązaniem dla jednego, to nie znaczy, że będzie pracować dla Ciebie, zwłaszcza odległość wynosi 5 m oraz min sygnał będzie blok na 2 ścianach. W 2 ściany blokujące cię sprawiło, że trudno korzystać z pasma 5 GHz , to już tylko 2,4 GHz . Należy wykonać analizę WiFi i sprawdzić, czy paśmie 2.4GHz jest przepełniona . Jeśli 2.4GHz jest przepełniona, to będzie dużo tańsze , aby położyć kabel skończona. Albo czy można umieścić router między tobą a twoim pokoju siostry , RT- N66u może pomóc.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)