VPN Między Oddziału i Centrali
#1

VPN Między Oddziału i Centrali ...
Reply
#2

AeroCool napisał: Cześć, Firma pracuję co zamierza otworzyć oddział , więc było zadanie , aby zobaczyć , czy są jakieś realne rozwiązania, które pozwalają na oddział dostępu do NAS w naszej siedzibie. Poniżej znajduje się prosty schemat sieci : Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Zasadniczo , zarówno centrala i oddział ma maksymalną prędkość wysyłania z 1Mbps . Stąd teoretycznie szybkość transferu dla dostępu do plików w NAS jest tylko 1Mbps dla komputerów znajdujących się w oddziale . Popraw mnie, jeśli się mylę. Moim głównym problemem jest to, że nie chcę o prędkości Internetu (na przykład wysyłając za pośrednictwem Gmaila , przeglądanie stron internetowych ), które mają być ograniczone tylko do 1Mbps dla oddziału . Czy istnieje sposób, aby skonfigurować router, aby tylko transferu danych poprzez kanał VPN tylko wtedy, gdy jest potrzebny dostęp do plików NAS ? To jest to, czego potrzebujesz , 2 bramy IPSEC jeden w branży i jeden w biurze. Konfiguracja hosta do hosta I
Reply
#3

tag wraz tutaj Ja też wnan konfigurację serwera gry pomiędzy dwiema lokalizacjami takimi jak 2 biurowy jeden serwer gry w jednym urzędzie Co mogę z tym zrobić? a co do internetu przyspieszyć lub pobieranie jest req do instalacji a także sprzęt
Reply
#4

kenchi napisał: tag wraz tutaj Ja też wnan konfigurację serwera gry pomiędzy dwiema lokalizacjami takimi jak 2 biurowy jeden serwer gry w jednym urzędzie Co mogę z tym zrobić? a co do internetu przyspieszyć lub pobieranie jest req do instalacji a także sprzęt Co jakoś serwer gry ? Ilu użytkownika ? Prywatne gry typu 5-8 użytkownika, 1-2Mbps wystarczy
Reply
#5

TS pożyczyć wątku Co zrobić, jeśli adres IP zmienia się co jakiś czas z powodu singnet modem stale reboocie, czy istnieje oprogramowanie, które jest w stanie przesłać nowy adres IP za pośrednictwem poczty elektronicznej ?
Reply
#6

aptget napisał: TS pożyczyć wątku Co zrobić, jeśli adres IP zmienia się co jakiś czas z powodu singnet modem stale reboocie, czy istnieje oprogramowanie, które jest w stanie przesłać nowy adres IP za pośrednictwem poczty elektronicznej ? Dokładnie tak ' modem ' ty odnosząc oto ONT lub RG ? Niemniej jednak , zauważyłem , że adres IP nie bardzo w ogóle , nawet jeśli wymusić restart ONT wiele razy zmienić , do czasu wygaśnięcia dzierżawy backend , albo wymusić MAC ID klon / zmianę. W każdym razie, jeśli tylko DDNS musi znać adres IP .
Reply
#7

liangtam napisał: Dokładnie tak ' modem ' ty odnosząc oto ONT lub RG ? Niemniej jednak , zauważyłem , że adres IP nie bardzo w ogóle , nawet jeśli wymusić restart ONT wiele razy zmienić , do czasu wygaśnięcia dzierżawy backend , albo wymusić MAC ID klon / zmianę. W każdym razie, jeśli tylko DDNS musi znać adres IP . Przepraszam, że nie jestem na włókno , urząd korzysta Singnet 10Mbps z routerem 3Com OfficeConnect / modem . restart zmieni adres IP.
Reply
#8

aptget napisał: TS pożyczyć wątku Co zrobić, jeśli adres IP zmienia się co jakiś czas z powodu singnet modem stale reboocie, czy istnieje oprogramowanie, które jest w stanie przesłać nowy adres IP za pośrednictwem poczty elektronicznej ? Dlaczego nie używacie DYDNS ?
Reply
#9

ArcticCheetah napisał: Dlaczego nie używacie DYDNS ? Używam DDNS , DDNS będzie wymagać mnie do zaktualizowania rzeczywisty adres IP. Jeśli jestem fizycznie w biurze , a nie problem . Ale jestem stale się , za pomocą telefonu / tablet / komputer , aby uzyskać dostęp do serwera. Jeśli po ponownym uruchomieniu modemu , zmienia IP i nie ma mowy o mnie sprawdzić na IP i aktualizować DDNS Stąd Zastanawiam się , czy jest jakiś program, który jest w stanie wysłać e-mail z nowym adresem IP i nowym adresem jestem w stanie zalogować się do DDNS i zaktualizować go ( i biurowe serwer dostępu )
Reply
#10

aptget napisał: Używam DDNS, DDNS będzie wymagać mnie do zaktualizowania rzeczywisty adres IP. Jeśli jestem fizycznie w biurze, a nie problem. Ale jestem stale się, za pomocą telefonu / tablet / komputer, aby uzyskać dostęp do serwera. Jeśli po ponownym uruchomieniu modemu, zmienia IP i nie ma mowy o mnie sprawdzić na IP i aktualizować DDNS Stąd Zastanawiam się, czy jest jakiś program, który jest w stanie wysłać e-mail z nowym adresem IP i nowym adresem jestem w stanie zalogować się do DDNS i zaktualizować go (i biurowe serwer dostępu) To praca z klientami, obsługa dynamika dns dystrybuują z ich usług. normalnie Pochodzą one w wielu różnych platformach, które pozwalają wewnętrzny system uruchomiony w sieci, aby zaktualizować publicznego adresu IP sieci do dostawcy usługi DDNS. Przejdź do swojej stronie internetowej i szukać tych klientów mają być zainstalowane w jednym komputerze z systemem w sieci. Jeśli router obsługuje żadnego z tych szczególnych dostawcy usługi DDNS, należy już mają możliwość aktualizowania dynamicznego IP do usługodawcy. Aktualizacja: To znaczy, że używasz DNSDynamic to jest? http://www.dnsdynamic.org Oni nie mają klienta, ale mają prostego API, aby zaktualizować Dynamic IP okresowo którego odczytywane są tu na http://www.dnsdynamic.org/api.php
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)