Gaming Rig
#1

Czy to dobre dla gier z nadchodzących / przyszłe tytuły jak The Division, Hitman ?   Okular: Płyta główna : ASUS Sabertooth Z170 Mark 1 płyta Procesor: Intel Core i7-6700K GPU : 2 x ASUS GTX 970 GeForce STRIX RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 Dysk twardy: Western Digital 2TB Czarny SSD : Kingston HyperX 2 x 240GB Savage PSU : Corsair RM 850i Obudowa: Thermaltake Rdzeń X9 E - ATX Cube Podwozie Chłodzenie : Thermaltake & EK
Reply
#2

NobunagaOda napisał: Czy to dobre dla gier z nadchodzących / przyszłe tytuły jak The Division, Hitman ? Okular: Płyta główna : ASUS Sabertooth Z170 Mark 1 płyta Procesor: Intel Core i7-6700K GPU : 2 x ASUS GTX 970 GeForce STRIX RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 Dysk twardy: Western Digital 2TB Czarny SSD : Kingston HyperX 2 x 240GB Savage PSU : Corsair RM 850i Obudowa: Thermaltake Rdzeń X9 E - ATX Cube Podwozie Chłodzenie : Thermaltake & EK Bardzo powderful rzeczywiście. ale upewnij się, że masz wystarczająco dobry monitor do pełnego wykorzystania wydajności graficznej , że urządzenie jest w stanie.
Reply
#3

FlushX napisał: Bardzo powderful rzeczywiście. ale upewnij się, że masz wystarczająco dobry monitor do pełnego wykorzystania wydajności graficznej , że urządzenie jest w stanie. Który monitor jest zalecane z powyższych specyfikacji ?
Reply
#4

NobunagaOda napisał: Czy to dobre dla gier z nadchodzących / przyszłe tytuły jak The Division, Hitman ? Okular: Płyta główna : ASUS Sabertooth Z170 Mark 1 płyta Procesor: Intel Core i7-6700K GPU : 2 x ASUS GTX 970 GeForce STRIX RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 Dysk twardy: Western Digital 2TB Czarny SSD : Kingston HyperX 2 x 240GB Savage PSU : Corsair RM 850i Obudowa: Thermaltake Rdzeń X9 E - ATX Cube Podwozie Chłodzenie : Thermaltake & EK Bardzo blisko tego, co jestem blisko montażu wyjątkiem SLI. Proponuję pójść na jednym GTX 980 Ti zamiast . Mogę zapytać , dlaczego wybrał tę płytę ?
Reply
#5

NobunagaOda napisał: Który monitor jest zalecane z powyższych specyfikacji ? Każdy monitor z G-Sync , 144Hz , 1440p i IPS będzie pasować do Twojego systemu.
Reply
#6

Teraz jestem fanboy mojego acer xb271hu..but szczerze dlaczego nie tylko czekać na Polaris / pascal wyjdzie
Reply
#7

mini_cow napisał: Teraz jestem fanboy mojego acer xb271hu..but szczerze dlaczego nie tylko czekać na Polaris / pascal wyjdzie Ja spoglądając na tym monitorze zbyt ale nie wiesz, jakość wykonania jest problem ? Niektórzy mogą chcieć system teraz niż później , ponieważ mogą one nie mieć com teraz . Kto wie, kiedy Polaris / Pascal wyjdzie . Nie ma sensu w nieskończoność czekać na nowej technologii .
Reply
#8

* AdiBOY napisał: Bardzo blisko tego, co jestem blisko montażu wyjątkiem SLI. Proponuję pójść na jednym GTX 980 Ti zamiast . Mogę zapytać , dlaczego wybrał tę płytę ? Lubię spożywczych ASUS.
Reply
#9

NobunagaOda napisał: Lubię spożywczych ASUS. To dlaczego nie Asus Maximus Hero lub Z170 Deluxe ? Asthetic powód?
Reply
#10

* AdiBOY napisał: To dlaczego nie Asus Maximus Hero lub Z170 Deluxe ? Asthetic powód? Jaki jest najlepszy ze wszystkich? Ma 24/7 trwałość, osłonę przeciwpyłową , zwiększenia przepływu powietrza. https://www.asus.com/sg/Motherboards...H-Z170-MARK-1/
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)