Router Choking ?
#1

Cześć chłopaki,   Jestem na sieci światłowodowej Singtel i zauważyłem, że gdy próbuję torrent nic , mój modem dławiki (czyli nadal podłączony ale nic innego obciążenia ) .   Próbowałem zmiany niektórych ustawień na mój klient torrent jak adviced online, ale nadal stoi ten sam problem .   Jakakolwiek rada?
Reply
#2

Uzyskaj router ASUS.
Reply
#3

mr_voodoo napisał: Uzyskaj router ASUS. Ale nadal trzeba podłączyć do Singtel czarny modemu prawo ? Nie będzie modem Singtel nadal się dusił w końcu?
Reply
#4

Prostym rozwiązaniem jest jednoczesne podłączenie zmienić w ustawieniach klienta torrent do 200
Reply
#5

Icetray napisał: Cześć chłopaki, Jestem na sieci światłowodowej Singtel i zauważyłem, że gdy próbuję torrent nic , mój modem dławiki (czyli nadal podłączony ale nic innego obciążenia ) . Próbowałem zmiany niektórych ustawień na mój klient torrent jak adviced online, ale nadal stoi ten sam problem . Jakakolwiek rada? stało się to tylko do mnie ostatni raz na 6 megabitów na sekundę ADSL lol. Po wymianie na światłowód 200 to już robi się zdarzyć
Reply
#6

yusoffb01 napisał: Prostym rozwiązaniem jest jednoczesne podłączenie zmienić w ustawieniach klienta torrent do 200 Ja wciąż ten sam problem . Cholera dziwne Leh.
Reply
#7

serverxeon napisał: stało się to tylko do mnie ostatni raz na 6 megabitów na sekundę ADSL lol. Po wymianie na światłowód 200 to już robi się zdarzyć Jestem na włókno 100. Ale nigdy w obliczu tego problemu , nawet gdy byłem na ADSL. To się po prostu stało niedawna tylko .
Reply
#8

Pozwólcie, że wyjaśnię ci to . Urządzenie, które obsługuje NAT śledzi otwartych stanów połączeń , jeśli urządzenie nie może zrobić to , to spadnie połączeń , gdy roiło lub przestanie akceptować nowe i właśnie dlatego zakrztusił . Więc wymienić urządzenia z lepszego.
Reply
#9

Tak, problemem jest to ruter bani. Jeśli nadal nie może trzeba zmniejszyć jednoczesne podłączenie do dalszego 100. Jednoczesne pobrania do 5 Albo po prostu użyć drutu zamiast bezprzewodowych
Reply
#10

Icetray napisał: Ale nadal trzeba podłączyć do Singtel czarny modemu prawo ? Nie będzie modem Singtel nadal się dusił w końcu? Asus udostępnia ustawienia vlan , dzięki czemu można usunąć router Singtel całkowicie i po prostu podłączyć go do ONT . Router ASUS jest w stanie obsłużyć więcej połączeń bez zerwania potu i prawdopodobnie ma lepszy zasięg sieci bezprzewodowej oraz ogólną wydajność , a także
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)