PC nie uruchamia - możliwą awarię zasilacza
#1

Cześć ! Jestem tu nowy . Zacząłem ten wątek 2 razy, jakoś usunięte siebie. W skrócie teraz ja konfigurowania kilka wentylatorów, i za każdym razem nie udało im się kręcić, wyłączyłem mój komputer bezpośrednio z przycisku (sam przycisk wszyscy zaczynają ich PC) znam i myślałem, że muszę przynajmniej klawiaturę dokładnie, aby wyłączyć komputer (i usunąć każdy kabla: głośniki, kabel do internetu, myszy itp) Odwróciłem ją jakieś 10 razy w 2 minuty .. I nagle, gdy chciałem go włączyć, wentylatory na chłodnicy cpu , zasilacz, etui, GPU zaczęło wszystko przędzenie, że wszystko, co się dzieje, gdy komputer jest zazwyczaj uruchamiania. Ale .. Jest on przez jakieś 2 sekundy, a następnie wyłącza się. Zrobiłem wiele rzeczy, usuwane 1 barana kij, wszystkie wentylatory przypadku, nawet całą GPU i nic Zbadałem każdy pojedynczy kabel z kablem przycisk zasilania, który jedzie do samego przycisku i do płyty głównej .. I nawet wznowiona przez bios usuwanie bateria / mb za bios '.. Nadal startuje przez 2 sekundy, a następnie gaśnie. W przeszukiwane i okazało się, że mój zasilacz poszedł w jakimś trybie "Protection" Jeśli to prawda, to w jaki sposób można usunąć ten tryb ochrony i "wrócić do normy"? Co mogę teraz zrobić ? Jestem 99% pewien, że muszę kupić inny zasilacz i będę .. ale wciąż nadzieję, że ten jeden może działać ponownie .. Jest to Sirtec High Power Element Inteligentne 650W. Z góry dziękuję !
Reply
#2

http://www.overclock.net/t/1276322/expla...ected-mode Czy to trochę pomóc ?
Reply
#3

Mam już przeczytać, że odnośnik wcześniej. EDIT : Dzisiaj udało mi się podłączyć mój SIRTEC Inteligentny element ( 650W ) w innym komputerze i działało bez problemu.
Reply
#4

Więc jest to coś z tym komputerem .
Reply
#5

Nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że to nie mój cpu lub mb choć ....
Reply
#6

Cóż, jeśli masz inny mobo z tego samego gniazda jak CPU lub innego CPU z tego samego gniazda co Twój mobo , które mogłyby pomóc w ich izolacji .
Reply
#7

ajpaolello powiedział: Dobrze, jeśli masz inny mobo z tego samego gniazda jak CPU lub innego CPU z tego samego gniazda co Twój mobo , które mogłyby pomóc w ich izolacji . Nie, nie mam . Mój inny komputer jest starszy , wybudowany w roku 2007
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)