Niepowodzenie sklonowany z HDD na SDD
#1

CZEŚĆ!   I zakup SSD SanDisk .   A ja starałem się sklonować dysk SSD z moim HDD przez EASEUS kopii zapasowej todo .   Po jej zakończeniu , i zamknąć i usunąć mój hdd .   I zmienić swoje bios aby uruchomić komputer z dyskiem SSD   Mówi nośnika rozruchowego nie może zostać znaleziony.   ktoś może pomóc ?
Reply
#2

Czy klonowane SSD wykrywany przez BIOS ?
Reply
#3

jtjt00 napisał: Czy klonowane SSD wykrywany przez BIOS ? Tak to pokazuje SSD w nim ...
Reply
#4

Oznacza u nigdy w pełni nie klonować lub musi odbudować MBR. Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT
Reply
#5

lalalalalala napisał: Oznacza u nigdy w pełni nie klonować lub musi odbudować MBR. Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT Duże prawdopodobieństwo , że może być ... nie MBR GPT ...
Reply
#6

Jakie są te 2 Jesteście mówisz? Więc jakie są proponowane rozwiązania mogę patrzeć?
Reply
#7

caleb.seah napisał: Jakie są te 2 Jesteście mówisz? Więc jakie są proponowane rozwiązania mogę patrzeć? U r lepiej googlowania na tym, co już wspomniano wyżej ... A jeśli już zapłacił za produkt EASEUS to należy spojrzeć na ich KB lub skontaktować się bezpośrednio ich wsparcie ... my nie pracy dla tego konkretnego produktu ... chyba, że nie korzystasz z legalnych kopii oprogramowania ....
Reply
#8

Jak byś faceci to zrobić w rzeczywistości ?
Reply
#9

caleb.seah napisał: Jak byś faceci to zrobić w rzeczywistości ? Użyj systemu Windows do zrobienia kopii zapasowej obrazu , a następnie użyć dysku ratunkowego Windows, aby uruchomić i przywrócić obraz na SSD z HDD podłączonym również.
Reply
#10

arcana75 napisał: Użyj systemu Windows do zrobienia kopii zapasowej obrazu , a następnie użyć dysku ratunkowego Windows, aby uruchomić i przywrócić obraz na SSD z HDD podłączonym również. Jak zrobić obraz kopii zapasowej ? ANW , aby pobrać dysku ratunkowego ? Dzięki!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)