Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Moja Starhub szerokopasmowego 25 Mbps kontrakt wygasa 21 lis, a Starhub prostu dał mi list dla "ekskluzywnej promocji" dla Starhub podwójny Broadband 200 (Fibre 200 Mbps + kabel Mbps) za $ 39.90. Właściwie ta oferta jest publicznie dostępny. Gdybym nie zajmują, umowy prądu automatycznego uaktualnienia do kabli 100 Mbps na $ 49.90. Brzmi jak nie myślenia, ale potrzebujesz porady, co myślisz zrobić.   Nie jestem ciężki użytkownik przepustowość internetu, wystarczy, że obecna sieć bezprzewodowa nie osiągając kilka miejsc w moim HDB płaska, jak kuchni i WC.   Priorytet połączenia tylko stabilne i bezprzewodowy internet może mieć zasięg na cały dom.   Uważany moje opcje, myślę, że są to:   1. Zebrać Starhub podwójny Broadband 200 na $ 39.90. Trzeba wybulić pieniądze na jedną aktywację włókien czasu $ 53,50 i nowego routera / modemu kabel 100 Mbps (aktualna routera / modemu wykorzystywane nie wspiera taką dużą prędkością). Router / modem na włókno jest bezpłatne.   2. Przejdź do włókna Starhub 100 Mbps dla $ 29,90. Trzeba wybulić pieniądze za jednym razem aktywacji włókien $ 53,50.   3. Zebrać Starhub kablowych 100 Mbps za $ 49.90. Oczywiście nie trzeba rozważyć.   4. Zmiana abonenta. Nie jest zbyt chętni do zmiany, jak jestem zadowolony z Starhub w internecie ... stabilne połączenie i obsługi klienta nie jest zły.   Ja przegapiłem jakieś inne opcje? Co byś wybrał?
Reply
#2

Dla opcji 1 można wybrać, aby przejść z obecnego modemu , nawet jeśli nie obsługuje prędkości do prędkości 100Mbps nowe , Starhub nie będzie " na siłę " , aby kupić nowy modem , jeśli nie chcą . W przypadku opcji 2 aktywacja powinna być zniesiona off , jak zmieniają się od obecnej niskiej prędkości do planu włókna 100Mbps . Instalacja i router powinien być wolny , jak również.
Reply
#3

jerryapple napisał: Dla opcji 1 można wybrać, aby przejść z obecnego modemu, nawet jeśli nie obsługuje prędkości do prędkości 100Mbps nowe, Starhub nie będzie "na siłę", aby kupić nowy modem, jeśli nie chcą. W przypadku opcji 2 aktywacja powinna być zniesiona off, jak zmieniają się od obecnej niskiej prędkości do planu włókna 100Mbps. Instalacja i router powinien być wolny, jak również. W przypadku wariantu 1, to co myślałem zbyt i chętni na podjęcie. Wystarczy, że nie może być w pełni wykorzystując prędkość 100 Mbps. Ale myślę, że jest w porządku i będę musiał kupić sobie nowy modem + router Mocowanie kabla 100 Mbps w przyszłości. Co lubię też jest mój pulpit może nadal korzystać z sieci LAN, podczas gdy reszta mojego domu można dostać się z punktu bezprzewodowego pokrycia włókien w moim salonie, który jest obecnie "martwa strefa". W przypadku wariantu 2, nie byli pytani o zwolnienia, ale do tej pory, sprzedawca jest dość lepka kiedy zapytałem wczoraj o udzielenie mi bezpłatnego Modem / Router i aktywację w ogóle. Nie jestem aż tak zależy na tej opcji, ponieważ oznacza to, mój pulpit musi aktywować wewnętrzną sieć bezprzewodową, zamiast połączenia przez kabel, jak mój punkt włókno jest w salonie. A ja nie jestem też pewien, czy zasięg sieci bezprzewodowej może obejmować mój pokój komputerowy, który jest drugi koniec mojego domu z punktu włókien. Obecnie moim salonie jest strefa martwa, jak już wspomniano powyżej.
Reply
#4

Jestem w takiej samej sytuacji jak ty. Nie jestem nałogowym użytkownikiem i moje 50 Mbps upływa w maju 2016 roku myślę, że może już recontract teraz . 1 ) można spróbować znaleźć 2nd hand modem kablowy ( DLINK dcm712 ). niektórzy sprzedają nowe na 50 $. 2 ) które routera używasz? Kupiłem 2nd hand asus N66 . odbiór jest bardzo dobry dla mojego 4 - pokojowym mieszkaniu . cały dom jest objęty. mogę dostać nawet słaby sygnał 5G w najdalszym kącie mojego domu. można rozważyć ac68u też. ja nie rozumiem, dlaczego StarHub nie oferuje nam 100Mbps w przystępnej i rozsądnej cenie. infrastruktura jest już dostępna i nie jest obsoleting szybko. czasami myślałem przełączania , ale tak samo jak ty , ja jestem już dobrze z ich usług. moje połączenie jest zbyt dobra.
Reply
#5

skąd widać włókna 100 Mbps w $ +29,90 ? nie mogę zobaczyć to na swojej stronie internetowej. http://www.starhub.com/personal/broa...ice-plans.html
Reply
#6

MikeDirnt78 napisał: skąd widać włókna 100 Mbps w $ +29,90 ? nie mogę zobaczyć to na swojej stronie internetowej. http://www.starhub.com/personal/broa...ice-plans.html Może równie dobrze M1 200Mbps na $ 29 / mth .
Reply
#7

MikeDirnt78 napisał: skąd widać włókna 100 Mbps w $ +29,90 ? nie mogę zobaczyć to na swojej stronie internetowej. http://www.starhub.com/personal/broa...ice-plans.html Zapytałem, czy dostali żadnych innych promocjach lor . Podwójny zespół ekskluzywna promocja jest dostępna wyłącznie dla publiczności też , mówię im .
Reply
#8

MikeDirnt78 napisał: Jestem w takiej samej sytuacji jak ty. Nie jestem nałogowym użytkownikiem i moje 50 Mbps upływa w maju 2016 roku myślę, że może już recontract teraz. 1) można spróbować znaleźć 2nd hand modem kablowy (DLINK dcm712). niektórzy sprzedają nowe na 50 $. 2) które routera używasz? Kupiłem 2nd hand asus N66. odbiór jest bardzo dobry dla mojego 4-pokojowym mieszkaniu. cały dom jest objęty. mogę dostać nawet słaby sygnał 5G w najdalszym kącie mojego domu. można rozważyć ac68u też. ja nie rozumiem, dlaczego StarHub nie oferuje nam 100Mbps w przystępnej i rozsądnej cenie. infrastruktura jest już dostępna i nie jest obsoleting szybko. czasami myślałem przełączania, ale tak samo jak ty, ja jestem już dobrze z ich usług. moje połączenie jest zbyt dobra. Dzięki za podzielenie się swoimi przemyśleniami. Mój router jest dość dinozaurem, ponieważ po raz pierwszy zaczął używać Starhub ponad 5 lat temu - Linksys Wireless 2,4 GHz. Do tej pory, to brzmi jak powinienem zdecydować się na dwuzakresowy, na podstawie stosunku ceny do jakości?
Reply
#9

100 MBPS plan jest dostępny tylko dla bieżącego użytkownika StarHub MOL na niższej prędkości do migracji do włókien i nie są dostępne dla publiczności na $ 29,90 / cen mth .
Reply
#10

Właśnie recontract do tego. Używam moje Starhub punkty nagrody wykupić nowy modem ( DLINK dcm712 ). Router może po prostu korzystać z powrotem to samo.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)