PSU eksploduje? Pomóż rozwiązać !
#1

Cześć wszystkim,   Kupi nową platformę, więc oczyścić moją starą platformę, aby umieścić w moim pokoju siostrzanym dla niej korzystać.   Po przeprowadzce platformę PC włącza, gry i wszystko, wszystkie działające w porządku, nie dziwne temps itp na kilka dni.   Nagle jeden dzień wyłączyć go z dnia na dzień, włącz przechyłką. Gdy naciska przycisk zasilania, nie będzie ciche kliknięcie "dźwięk pochodzący z tego, co myślę, że jest zasilacz. Uprawnienia nic dalej. Fani nie wirować, nie sygnał, nic. Próbowaliśmy usunięcie, baranów przestawiania, permutacje przewodów odłączania odłącz wszystko oprócz mobo i psu, ale bezskutecznie. Jednak Mobo zielony przycisk zasilania zapala się i świeci wskaźnik zasilania GPU również się, ale nic nie wiruje lub robót.   Więc zostawiłem go na noc, następnego dnia rano korek z powrotem w gnieździe. Włącz gniazda i nie idzie dość głośne "POP" dźwięk. Wszystko wygląda dobrze w przypadku wyjątkiem słabym zapachu palonego tworzywa sztucznego. Zapach powinien być od zasilacza.   Każdy pomysł co może być wina? Korzystanie AX1200 PSU, reszta specyfikacji po prawej stronie mojego profilu. Należy również sprawdzić, mobo, na kondensatorach nie wydaje się uszkodzona, ale mogłem się mylić.
Reply
#2

nie u pachną nic śmiesznego z zasilacza lub wewnątrz komputera ? dobrze, jeśli u mieć innego zasilacza , może przetestować i zobaczyć?
Reply
#3

Bye bye kondensator po stronie pierwotnej
Reply
#4

ZrE0_Cha0s napisał: nie u pachną nic śmiesznego z zasilacza lub wewnątrz komputera ? dobrze, jeśli u mieć innego zasilacza , może przetestować i zobaczyć? Brak dodatkowych ale kupując nowe amatorskie szybko , można użyć do przetestowania . Słaby zapach plastiku spalony lor , czuje się jak jego przyjście od wewnątrz zasilacza. Inne części pc naprawdę nie mają zapachu.
Reply
#5

Teng Zai napisał: Brak dodatkowych ale kupując nowe amatorskie szybko , można użyć do przetestowania . Słaby zapach plastiku spalony lor , czuje się jak jego przyjście od wewnątrz zasilacza. Inne części pc naprawdę nie mają zapachu. ah den u musiał dostać psu RMA Lei.
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: ah den u musiał dostać psu RMA Lei. Potwierdź psu ? Nie sądzę krótki prawo mobo , bo pracował wcześniej nawet po tym, jak oczyścić i przenieść do innego pomieszczenia. Moja sis biedactwo , wzbudzane przez kilka dni, teraz mogę korzystać z komputera ALR . Hahaha.
Reply
#7

Coś w komputerze powoduje , że cios PSU może krótka gdzieś ...... dokładnie sprawdzić i polecam nie test z pierwszej innego zasilacza ( może zrobić to samo na drugą PSU) , dopóki nie jesteś pewien, wszystko jest w porządku i nie ma spodenki . BTW nie masz odcień NZXT plusa podłączony do zasilacza ?
Reply
#8

concept_fuel napisał: Coś w komputerze powoduje , że cios PSU może krótka gdzieś ...... dokładnie sprawdzić i polecam nie test z pierwszej innego zasilacza ( może zrobić to samo na drugą PSU) , dopóki nie jesteś pewien, wszystko jest w porządku i nie ma spodenki . BTW nie masz odcień NZXT plusa podłączony do zasilacza ? Nie odcień . Mam takie fancontroller NZXT chociaż. Ok będę rozbierać platformę Chyba i umieścić mobo na kartonie.
Reply
#9

concept_fuel napisał: Coś w komputerze powoduje , że cios PSU może krótka gdzieś ...... dokładnie sprawdzić i polecam nie test z pierwszej innego zasilacza ( może zrobić to samo na drugą PSU) , dopóki nie jesteś pewien, wszystko jest w porządku i nie ma spodenki . BTW nie masz odcień NZXT plusa podłączony do zasilacza ? tam jest problem z NZXT Hue +?
Reply
#10

Gdyby to z moim Axe AMA Power Plus wiele lat temu też .... Potwierdź PSU GG . Zawsze można przeprowadzić fanem PSU uruchomienia testu pin . Rozwiązanie: RMA lub rzucać
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)