Jak połączyć za pomocą sieci Ethernet , jeśli laptop ma port Ethernet
#1

Jak wyżej, pytanie jest na ultrabook Acer S3   Załóżmy, że kraj zacofany ma bezprzewodowy dostęp do Internetu , oznacza jedynie łączy się za pomocą kabla Ethernet w trybie przewodowym .   Jak połączyć za pomocą sieci Ethernet , jeśli laptop ma port Ethernet ?
Reply
#2

JasK napisał: Jak wyżej, pytanie jest na ultrabook Acer S3 Załóżmy, że kraj zacofany ma bezprzewodowy dostęp do Internetu , oznacza jedynie łączy się za pomocą kabla Ethernet w trybie przewodowym . Jak połączyć za pomocą sieci Ethernet , jeśli laptop ma port Ethernet ? Ethernet na USB coś takiego Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz nie należy się spodziewać bardzo dynamicznie może już
Reply
#3

JasK napisał: Jak wyżej, pytanie jest na ultrabook Acer S3 Załóżmy, że kraj zacofany ma bezprzewodowy dostęp do Internetu , oznacza jedynie łączy się za pomocą kabla Ethernet w trybie przewodowym . Jak połączyć za pomocą sieci Ethernet , jeśli laptop ma port Ethernet ? Myślę, że istnieją Ethernet - to- USB adaptery , które można kupić Lol facet wyżej mnie uprzedził
Reply
#4

Coś takiego może również Teraz mam wifi
Reply
#5

Bros Dzięki za odpowiedzi
Reply
#6

Polecane Huawei E5151 . 21M mifi z portem Ethernet. Można skorzystać z tej przewodowej do bezprzewodowej trybie pomostowej , aby stworzyć swój zabezpieczonej sieci prywatnej . 2 - w-1 , lepiej niż ostatnim zaleceniem.
Reply
#7

Ktoś próbował adapter Ethernet - to- USB, jeśli są wiarygodne?
Reply
#8

echelon8 napisał: Ktoś próbował adapter Ethernet - to- USB, jeśli są wiarygodne? Ostatnim razem Adapter bot 1 no- brand z SLS za jedyne $ 9,90 ( o ile mnie pamięć nie myli ) . To działało jak czar .
Reply
#9

echelon8 napisał: Ktoś próbował adapter Ethernet - to- USB, jeśli są wiarygodne? jak poniżej blurwulf napisał: Ostatnim razem Adapter bot 1 no- brand z SLS za jedyne $ 9,90 ( o ile mnie pamięć nie myli ) . To działało jak czar . ale nie oczekuj magii.
Reply
#10

Alternatywnie , przeprowadzić router z wami? Używany w moim pokoju hotelowym w Chinach w ubiegłym roku . TL- MR3020 - Witamy na stronie TP- LINK
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)