Displayport problem ?
#1

Obecnie otrzymuję ten problem dzięki czemu kiedy zimny rozruch mojego komputera z DisplayPort , monitor nie wykrywa żadnych danych . Z jakiegoś powodu , przełączenie na moim monitorze , a następnie komputer wydaje się działać .   Jednak kiedy przełączyć się do mojego kabla HDMI , wszystko jest dobrze.   Używam Dell U2417H i RX 480 .   Zastanawiasz się, czy to może być MDP DP kabel, który został dostarczony wraz z monitorem . Jakieś pomysły?
Reply
#2

mam sprawdzić ustawienia monitora?
Reply
#3

jeśli oznaczało ustawienia źródła sygnału wejściowego , próbowałem ręcznego przełączania i pozwalając jej automatycznego wykrywania , ale nadal to samo.
Reply
#4

W większości przypadków , ze względu na " usterki" kabli DP ..... Spróbuj kupić nowy lub wymienić. godofwar93 napisał: Obecnie otrzymuję ten problem dzięki czemu kiedy zimny rozruch mojego komputera z DisplayPort , monitor nie wykrywa żadnych danych . Z jakiegoś powodu , przełączenie na moim monitorze , a następnie komputer wydaje się działać . Jednak kiedy przełączyć się do mojego kabla HDMI , wszystko jest dobrze. Używam Dell U2417H i RX 480 . Zastanawiasz się, czy to może być MDP DP kabel, który został dostarczony wraz z monitorem . Jakieś pomysły?
Reply
#5

godofwar93 napisał: Obecnie otrzymuję ten problem dzięki czemu kiedy zimny rozruch mojego komputera z DisplayPort, monitor nie wykrywa żadnych danych. Z jakiegoś powodu, przełączenie na moim monitorze, a następnie komputer wydaje się działać. Jednak kiedy przełączyć się do mojego kabla HDMI, wszystko jest dobrze. Używam Dell U2417H i RX 480. Zastanawiasz się, czy to może być MDP DP kabel, który został dostarczony wraz z monitorem. Jakieś pomysły? Wydaje się normalnie do mnie z mojego mobo Asus. My PC zawiera 1 DP podchodząc do mojego monitora i kabel HDMI, który łączy się z telewizorem. Na początku 2016 przed każdą nową aktualizację systemu BIOS, komputer głupio czyni oglądam jego głównym ekranie podczas uruchamiania, zanim w końcu przejście z powrotem do mojego monitora na ekranie logowania. Ale po kolejnej aktualizacji BIOS, teraz sprawia, że mój monitor, jego główny ekran. Ale tak, mój monitor musi być włączony pierwszy lub zmieni do telewizora, gdy jest uruchamiany. Ale na szczęście mój Acer XB271HU włącza się samoczynnie, gdy włączeniu zasilania głównego. Stąd mój wniosek, być może masz 1 kabel DP i 1 HDMI podłączony? Kable DP są inteligentne interfejsy, które wie, kiedy monitor nie jest włączony i będzie domyślnie innego źródła po wszystkim.
Reply
#6

MyOri.Asia napisał: W większości przypadków, ze względu na "usterki" kabli DP ..... Spróbuj kupić nowy lub wymienić. Tak przez wadliwy, oznacza to, że isnt prawdziwy certyfikowanego kabla DP prawo? LiLAsN napisał: Wydaje się normalnie do mnie z mojego mobo Asus. My PC zawiera 1 DP podchodząc do mojego monitora i kabel HDMI, który łączy się z telewizorem. Na początku 2016 przed każdą nową aktualizację systemu BIOS, komputer głupio czyni oglądam jego głównym ekranie podczas uruchamiania, zanim w końcu przejście z powrotem do mojego monitora na ekranie logowania. Ale po kolejnej aktualizacji BIOS, teraz sprawia, że mój monitor, jego główny ekran. Ale tak, mój monitor musi być włączony pierwszy lub zmieni do telewizora, gdy jest uruchamiany. Ale na szczęście mój Acer XB271HU włącza się samoczynnie, gdy włączeniu zasilania głównego. Stąd mój wniosek, być może masz 1 kabel DP i 1 HDMI podłączony? Kable DP są inteligentne interfejsy, które wie, kiedy monitor nie jest włączony i będzie domyślnie innego źródła po wszystkim. Ach tak, mam PS4 podłączony przez HDMI wraz z moim komputerze na DisplayPort. Więc przez Podsumowując, jedynym rozwiązaniem jest to po prostu przejście na monitorze, potem komputer po prostu niech to wykryć, że monitor jest włączony przed wysłaniem sygnału?
Reply
#7

spróbuj usunąć HDMI i po prostu podłączyć kabel DP
Reply
#8

Wygląda na to aktualizacja BIOS załatwiło sprawę . Będzie nadal monitora ing ponownie. Dzięki chłopaki!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)