Moja Sandisk SSD ( zakupione od Amazon ) doświadczenie RMA
#1

Moja Sandisk SSD ( zakupione od Amazon ) doświadczenie RMA
Reply
#2

Więc urządzone wymagane informacje i odpowiedziała . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Jeden dzień później otrzymałem odpowiedź za zgodą RMA : Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Więc w centrum RMA jest w HK dla nas. Ciąg dalszy nastąpi.
Reply
#3

Singpost poleconą śledzenia statusu ( zaktualizuje jak i kiedy) : Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Uwaga: artykuł był wysyłany na 15 Sep. *** Zaktualizowane 22 wrz *** Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz *** Zaktualizowane 23 wrz *** Wow są szybko! Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz *** Ostateczna zmiana - 01 października *** Otrzymywał SSD zastępczy. Razem zawrócić czasu ( od momentu nadania do otrzymania zastępczego SSD , obie daty włącznie) wynosi 17 dni . Zadowolony z całego procesu RMA. Uznanie dla Sandisk RMA dept (zwłaszcza pana T. Allen , który zajmował mój RMA ) .
Reply
#4

Można umieścić jak lepki Liao ... Worthy pocztowy bro ... !
Reply
#5

zainteresowany, aby wiedzieć , ile to kosztuje , aby wysyłać z powrotem i ford singpost już w sprzedaży całkiem ex
Reply
#6

ładne informacji ...
Reply
#7

ondooy napisał: ładne informacji ... U i TS może podpisać partnerstwa le . Jeden lobang sprzedaży Push, jeden zrobić RMA. Hehe ...
Reply
#8

przynajmniej tańsze niż wysyłanie do USA
Reply
#9

Nie wiem , czy Crucial SSD urobek może wysłać do Boon Keng do wymiany czy nie. , ,
Reply
#10

Bollum napisał: Nie wiem , czy Crucial SSD urobek może wysłać do Boon Keng do wymiany czy nie. , , Nie może... 10 char
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)