Problemy z Asus RT- N66 i Samsung S4 na 5GH Wireless
#1

Mam zauważyć problem z moim RT- N66 i Samsung S4.   Gdy jestem podłączony do WiFi ( na 5 GHz ) , po kilku godzinach (zazwyczaj 2-3 godzin w trybie gotowości , to będzie auto disonnect z wifi. (Zauważ , że nie przenieść lokalizację, a HP jest obok routera ) .   Nawet kiedy wprowadzić miejsce z wifi , to nie auto connect ( może to być problem ?).   Jest bardzo irrating konieczności utrzymania łączący z powrotem do 5GHz . Próbowałem przy użyciu najnowszej FW , ale nadal mają ten problem.   Nie mam takich problemów na moim iPad Mini .   Każdy z każdym doradzić ?   * Myślę, że przy użyciu 2,4 g połączenie jest stabilne i nie dc nawet wtedy, gdy z dnia na dzień ( należy zweryfikować ponownie).
Reply
#2

Myślę, że znalazłem rozwiązanie siebie Przejdź do ustawień routera dla sieci 5 GHz i zmienić kanał z "Auto" do 36 lub 44 - oba są podobno działa dobrze dla innej zgłoszonej Samsung usterki , ale zgaduję prawdziwy problem tutaj jest " Auto" . Mam nadzieję, że to pomoże. Referance : S4 nie będzie automatycznie łączyć się z 5 GHz Wi-Fi Network - xda -developers
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)