Zalecenie taniego routera WiFi
#1

Cześć,   Obecnie używam usługi MyRepublic 1 Gbps w 5 pokojowym mieszkaniu . Mam ONT pobliżu TP przy wejściu głównym oraz router ASUS N56U w badaniu . Dostaję doskonały zasięg wifi w badaniu , dość dobre pokrycie w sypialni, ale jest to bardzo złe w salonie / kuchni. Tak, myślę o uzyskanie kolejnego taniego routera WiFi z Gigabit Ethernet i umieścić go między ONT i N56U , następnie przejście do N56U do trybu AP .   Router nie musi być wyobraźnia (nie ma potrzeby dwuzakresowy , 11.ac itp), to po prostu musi obejmować salon / kuchnię, które są dość duże , otwarte przestrzenie . Uważa jednak trzeba mieć wysoką wydajność ethernet ponieważ N56U zostanie podłączony za pomocą kabli Cat6 do niego , więc nie ma to być wąskim gardłem .   Wszelkie zalecenia ? Budżet jest tańszy tym lepiej , zdecydowanie < 100 $ . Znalazłem TP -LINK TL- WDR3600 ale w ~ $ 100 to przy górnym końcu mojego budżetu.
Reply
#2

Od swojego planu 1Gbps , u nid dobry router do obsługi pasma . Uzyskaj c5 TP-Link lub C7 .
Reply
#3

Otrzymuj 2nd hand TP -Link Archer C7 ( AC1750 , dwupasmowa ) z budżetu . Zdecydowanie <100 $ .
Reply
#4

Nie chcę jednostkę 2nd hand , wolą kupić nowe. Także wydajność w salonie nie jest bardzo ważne. To głównie dla urządzeń mobilnych , a więc nie jakieś ciężkie Pobrania . Po prostu trzeba mieć tam przyzwoity sygnał WiFi do korzystania z internetu . Teraz sygnał N56U nie dociera tam bardzo dobrze. Stąd , nie wymaga routera , który może obsłużyć 1Gbps bezprzewodowo . Muszę tylko taki, który ma dobrą wydajność Gigabit LAN , dzięki czemu moja N56U dół nie jest wąskich gardeł , a także przyzwoity zasięg WiFi w celu pokrycia salonu , który jest dość otwarta , bez przeszkód , nie powinno być zbyt trudne do osiągnięcia. Jakie są różnice między TP- LINK C5 / C7 oraz WDR3600 ? Wszelkie inne modele poniżej 100 $ , który spełnia moje kryteria ?
Reply
#5

Jeśli łączysz cat6 od ONT do router (pokój livering ) i cat6 z router Asus N56U , każdy router będzie odpowiadał Państwa potrzeby tak długo, jak może ona dostarczyć sygnał WiFi. Nawet nie trzeba się niczego > 50 $. Dostać inny nowy N56U w rynku. Jest < = $ 80 .
Reply
#6

Tańszego routera bezprzewodowego , można go kupić najlepsze tanie Wireless Router - Kingsbuying gdzie można znaleźć routera około $ 20, $ 35, $ 40 lub 60 $ , a nawet tańsze.
Reply
#7

Alternatywnie , myślę, że zawodnicy mają kilka przyzwoite routers..but mogą być trochę droższe ..
Reply
#8

Solo_Apple napisał: Jeśli łączysz cat6 od ONT do router (pokój livering ) i cat6 z router Asus N56U , każdy router będzie odpowiadał Państwa potrzeby tak długo, jak może ona dostarczyć sygnał WiFi. Nawet nie trzeba się niczego > 50 $. Dostać inny nowy N56U w rynku. Jest < = $ 80 . Problemem jest to, że tanie routery często tylko 10 portów / 100Mbps LAN, który będzie wąskie gardło w dół do mojego N56U . Gdzie widzisz nowiutkie N56Us za $ 80 ? Cenniki określać je jako ponad 100 $ .
Reply
#9

OK , ja tylko zobaczyłem tę recenzję który pokazuje całkiem dobrą wydajność GbE dla WR1043ND jak również przyzwoitą wydajność WiFi , więc myślę, że to mój najlepszy wybór .
Reply
#10

galapogos napisał: OK , ja tylko zobaczyłem tę recenzję który pokazuje całkiem dobrą wydajność GbE dla WR1043ND jak również przyzwoitą wydajność WiFi , więc myślę, że to mój najlepszy wybór . Nowy na mapach: TP- LINK TL- WR1043ND Ostateczny Wireless N Gigabit Router - SmallNetBuilder 123 Mbps WAN do LAN Myślę, że jesteś lepiej uzyskanie 2nd hand N56U , te wyposażone są w 3 lata gwarancji więc są dość solidne .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)