Mioplan odstawienie
#1

Mioplan odstawienie
Reply
#2

Tak mam go również . Kiedy przebudowany w kwietniu dostał wiadomość, że są regały plan Mio . Teraz chcą nas zmusić do zapłacenia więcej, gdyby nie brak jest roczna aktualizacja słuchawki . Naprawdę nie fair. Nie potrzebujemy kiepski kanał Mio TV. Mógłbym rozważyć przejście wszystkim m1 błonnika co tylko 29,90 $ . Następnie przenieść wszystkie moje telefony do M1 do 15 % zniżki zamiast SingTel 10 % . Naprawdę kiepska propozycja firmy SingTel .
Reply
#3

mam go , jak również. Zadzwoniłem SingTel oferują 100MB na $ 39.9 i 3 mc darmo dwupasmowe 7002 router.so jego około $ 34,90 pre mth . Ja również myślę o przejściu na M1.But wyglądać alot ujemnego sprzężenia zwrotnego na ich włókna sprawiają , że zastanawiam się należy przełączyć czy nie.
Reply
#4

są nawet do tego prawo ?
Reply
#5

Zasadniczo nie mogą. Musimy albo niech nasz 2 lata Plan pocić , aby przejść do innego Telco lub po roku podjęcia ich wyższy koszt planu włókna .
Reply
#6

Jest to mioPlan lub mioHome ? Wysyłane z GAGT Android App
Reply
#7

FYI . Wcześniej miałem mio plan ( 10Mbps kablowych ADSL i planu mobilnej Lite) . W tym tygodniu zmieni się 200Mbps Fibre i telefon kombi 2 planu. Całkowity koszt będzie kilka dolarów więcej teraz, a ja mogę tylko dostać nowy telefon co 2 lata . Na moim przypadku (4 familiy komputerów udostępnianie połączenia internetowego ) , łącze internetowe jest ważniejsza niż nowe słuchawki.
Reply
#8

Jestem na planie 6Mbps szerokopasmowego mio i moja roczna słuchawki uaktualnić tylko ze w lutym przyszłego roku. Masz mój list do zadawania mi przerwać mój plan mio i uaktualnić mojego obecnego planu mobilnej Combo 2 i mogę cieszyć się $ 100 poza słuchawce. No Opłata za wcześniejsze rozwiązanie jak powiedział tak Dziwią mnie y ts nie można uaktualnić swoją słuchawkę , kiedy otrzymał list od nich. Także jeśli mogę zmienić szerokopasmowego do 100Mbps włókien , które będę płacił $ 39.90 w abonamencie 3 mth wolny, mam dodatkowe $ 100 poza słuchawce. Dzięki temu można korzystać z 10% zniżki moim kombi 2 planu. Obliczyłem, i zrozumiał, że ceny nie są dużo różnicy plus I dostać $ 200 off na słuchawki , więc wskoczył do niego. Pierwsze moje iPhone 6+ dostawę tego Fri i zainstaluj moją błonnika w przyszłym tygodniu. Jedynym elementem, który będzie mi brakowało to roczna aktualizacja słuchawki .
Reply
#9

Dla mnie do podjęcia najtańszej opcji oferowanych przez SingTel włókna , jest to wzrost o $ 26 Od mojego obecnego $ 117 . Najlepsze jest to, że jest to włókno 200M . Mam już plan włókien m1 kosztuje 40 $ miesięcznie, a oferta SingTel jest niekonkurencyjny . W celu zachowania roczną aktualizację słuchawki , musielibyśmy założyć wyższą planu błonnika , który jest włókno rozrywki kosztuje $ 70 / miesiąc . Znowu jest to plan 200M z miotv które nie potrzebują lub mają interes w ogóle.
Reply
#10

mozzilla napisał: Dla mnie do podjęcia najtańszej opcji oferowanych przez SingTel włókna , jest to wzrost o $ 26 Od mojego obecnego $ 117 . Najlepsze jest to, że jest to włókno 200M . Mam już plan włókien m1 kosztuje 40 $ miesięcznie, a oferta SingTel jest niekonkurencyjny . W celu zachowania roczną aktualizację słuchawki , musielibyśmy założyć wyższą planu błonnika , który jest włókno rozrywki kosztuje $ 70 / miesiąc . Znowu jest to plan 200M z miotv które nie potrzebują lub mają interes w ogóle. Zgadzam się, że jest trochę nie miotv atrakcyjna w tym pakiecie . Jesli masz kilka Singtel linii komórkowych w domu , Multi rabatów mogą być znaczące. Oszczędności można dostać w sumie w gospodarstwie domowym może faktycznie zrekompensować różnice .. Oczywiście, jeśli u nie mają zamiaru uaktualnienia słuchawkę rocznie i ma nie wiele Singtel abonentów telefonii komórkowej w domu , rozrywka wiązka włókien isnt najlepszy pakiet wartości ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)