Klinika Hardware
#1

Drodzy zebrani,   To amatorskie z Aftershock rozsądne?   Bez wody chłodzącej ard 2.9k ~ 3k   Niestandardowe oso ard tę cenę ?   Aftershock Ultracore - Trend Micro Anti Virus + Intel Software Bundle Łącznie Rainbow Six Oblężenie i Aftershock M5 Gaming Mouse i Mousemat - H440 Podwozie - Czerwone i czarne - ASUS Maximus VIII Z170 Płyta Hero - Intel Core i7-6700 3.40GHz procesor - NVIDIA GeForce GTX 1080 8GB GDDR5X ( ZOTAC FOUNDERS EDITION , PRE ORDER nowej generacji NVIDIA GPU) - IC Diament Thermal Compound CPU (Free Lifetime Związek Thermal Re - wklejanie ) - 8GB DDR4 2133mhz ( 2x8 ) - Samsung 250GB SSD EVO 850 M.2 ( 540MB Read / Write 500MB ) - Toshiba 2TB HDD 3,5 cala ( Rozmiar bufora 64 MB ) - ASUS PCE- AC56 Dwuzakresowy bezprzewodowy - AC1300 - Windows 10 strona 64 Bit - 3 lata 3 lata na części i usługi na miejscu Pickup Dostawa gwarancyjna .
Reply
#2

DIY byłoby tańsze, ale nie byłoby na miejscu usług , jeśli części psuje , trzeba będzie się RMA
Reply
#3

IIRC ta wersja wyjdą jest konfiguracja WC choć nie jestem pewien, rzeczywistej ceny. W każdym razie , co jest budżet? 3k ? Wykorzystanie do tego komputera? Potrzebujesz gry działające na 4k ustawieniach max ?
Reply
#4

tak. Widziałem dużo ulotki na tej platformie . wygląda bardzo Yeng z super wody. Kuszące , aby po prostu wyrzucić pieniądze i zrobić to kompletny zestaw . jeśli nie źle 4.4k ( GTX 1080 + niestandardowe Watercool ) Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#5

twlee88 napisał: tak. Widziałem dużo ulotki na tej platformie . wygląda bardzo Yeng z super wody. Kuszące , aby po prostu wyrzucić pieniądze i zrobić to kompletny zestaw . jeśli nie źle 4.4k ( GTX 1080 + niestandardowe Watercool ) to głupie , ale nie podkręcania Watercool Skylake jest bardziej ograniczona bezpiecznym napięciem niż bezpiecznej temperatury , więc przewaga nad wodą chłodzenia powietrzem jest bardzo wąska ... o 100MHz tylko widzianych @ overclock.net forach ...... żetony głównie góry się na poziomie 4,6 - 4,7 GHz czy to powietrze lub woda , nie ma zapas mocy cieplnej dla osiągnięcia większej prędkości , ale wymagają niebezpiecznego napięcia 24/7 użytkowania
Reply
#6

Krab . napisał: to głupie , ale nie podkręcania Watercool Aiyo . Nie tak szybko uogólnić ppl głupi BA. niektórzy mogą mieć własne preferencje. niektóre, jak to pomoże w wydajności ( podkręcania ) .. niektórzy chcą wyglądać cool i spełniają ... niektórzy chcą zaimponować znajomym
Reply
#7

twlee88 napisał: Aiyo . Nie tak szybko uogólnić ppl głupi BA. niektórzy mogą mieć własne preferencje. niektóre, jak to pomoże w wydajności ( podkręcania ) .. niektórzy chcą wyglądać cool i spełniają ... niektórzy chcą zaimponować znajomym ok ok przyznaję, że chiong zbyt szybko, moje przeprosiny
Reply
#8

Zamierzam do gry na każdym 1440p lub ultrawide Dun wan chłodzony wodą ze względu na brak wiedzy na utrzymanie Cena 4.4k jest SLI 1080. myślę .. Udał się do swojej stronie internetowej , aby skonfigurować do pojedynczego 1080 i chłodzony powietrzem ARD 2.9k Nv podać psu wykorzystywane tys.
Reply
#9

peace_91 napisał: Zamierzam do gry na każdym 1440p lub ultrawide Dun wan chłodzony wodą ze względu na brak wiedzy na utrzymanie Cena 4.4k jest SLI 1080. myślę .. Udał się do swojej stronie internetowej , aby skonfigurować do pojedynczego 1080 i chłodzony powietrzem ARD 2.9k Nv podać psu wykorzystywane tys. jeśli tak jest , pojedynczy Gtx 1080 może wykonywać pracę , dun trzeba SLI. ale nadal zależy od gry u grających , u można zwrócić uwagę na post " Różne 1080 " , aby zwrócić uwagę na punkt odniesienia gier u grających . Oznacza to , że u chcą iść do budżetu 4.4k ?
Reply
#10

Nah 4.4k odrobinę zbyt wiele lol. Heard SLI nie warto $ / FPS Dzięki dzięki. Właściwie chciałem zwyczaju w SLS . Szok amatorskie wydaje się rozsądne . Zapisuje kłopotów RMA i mój brak wiedzy na temat rozwiązywania dla wadliwych części jest także problemem .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)