Toshiba TransMemory Utracone hasło
#1

Cześć wszystkim,   Zapomniałem hasła Toshiba TransMemory ( chroniony hasłem ) jako modelu po raz ostatni I used to było wieki temu. Istnieją pewne cenne memmory przechowywane tam i staram się je odzyskać. Jedynym sposobem dla mnie, aby mieć dostęp powrotem do pen drive jest sformatowanie go ze względu na hasło.   Moje pytanie , wiem normalne pen drive , po formatowania można użyć oprogramowania do odzyskiwania odzyskać większość moich danych. W takim przypadku jak ten jest chroniony hasłem , będzie oprogramowanie będzie na tyle sprytny 0 wytrzeć pamięć?   Jeśli nie, myślę, że mogę iść do przodu i sformatować i odzyskać spożywczych za pomocą oprogramowania . Jeśli oprogramowanie nie wymazać z pamięci , czy jest jakiś inny sposób mogę uzyskać pomoc w celu odzyskania hasła pen drive ?   Dzięki za pomoc ~
Reply
#2

Sprawdź u Toshiba lepiej. Tylko ich inżynierowie wiedzą swoją wewnętrzną konstrukcję i czy istnieje jakakolwiek luka lub odzyskanie Sposób na ominięcie lub zresetować hasło. Teoretycznie , jeśli projekt jest poprawny i bezpieczny , dane są szyfrowane i utracone na zawsze , chyba że mają swoje hasło . Która jest dokładnie to, co jest ona przeznaczona dla : aby utrzymać się ludzi bez hasła .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)