Pomoc dotycząca prędkości włókna SingTel .
#1

Używam XpressHome100 , 2 adaptery linii energetycznych, ale moja prędkość jest tylko około 40Mbps . Choć tv pochłania przepustowość , ale nie powinno być tak dużo? Jak mogę zmaksymalizować prędkości internetu ?
Reply
#2

Pozbyć się homeplugs i używać kabli Ethernet , jeśli chcesz uzyskać większą prędkość .
Reply
#3

Nie mogę tego zrobić, bo mój pokój jest daleko od OpenNet gniazdka . 2 opcje , które chcę uniknąć. Za pomocą kabli kategorii 5e i rozciągają się z pokoju do pokoju dziennego, ale to będzie oznaczać, wiercenia otworów w moim domu , że chciałbym uniknąć. Jak propozycję. 2nd OpenNet przesunąć punkt dostępu do mojego pokoju. Trzeba zorganizować z OpenNet i bardziej kosztowne ? Ale maksymalizuje prędkość , ale MioTV nie mogą być używane ( mioTV nieważne ) . Czy są jakieś inne sposoby ? Myślałem prędkości Homeplugs ' są bardziej lub mniej równoważne połączeń Cat5e ?
Reply
#4

Aerodeath napisał: Nie mogę tego zrobić, bo mój pokój jest daleko od OpenNet gniazdka . 2 opcje , które chcę uniknąć. Za pomocą kabli kategorii 5e i rozciągają się z pokoju do pokoju dziennego, ale to będzie oznaczać, wiercenia otworów w moim domu , że chciałbym uniknąć. Jak propozycję. 2nd OpenNet przesunąć punkt dostępu do mojego pokoju. Trzeba zorganizować z OpenNet i bardziej kosztowne ? Ale maksymalizuje prędkość , ale MioTV nie mogą być używane ( mioTV nieważne ) . Czy są jakieś inne sposoby ? Myślałem prędkości Homeplugs ' są bardziej lub mniej równoważne połączeń Cat5e ? Przesunięcie punktu włókna oznacza również konieczność wiercenia i wprowadzają w włóknie co. Co różnice to , aby inne niż grubość kabla. Jeśli można przynieść w optyką , można wnieść w kablu ethernetowym zbyt
Reply
#5

Więc najbardziej zalecane rozszerzenie kabel Cat5e ? Homeplugs naprawdę nie tnie to meh ? Liddat tracę $ 70 kupić te rzeczy .
Reply
#6

sprzedawać w rynku
Reply
#7

Dla 40 Mbps prędkość otrzymujesz , to pewnie kupił 200AV 200 Mbps HomePlug . Te 500AV 500 Mbps może Ci 80+ do 90+ Mbps, może więcej. Niestety, spec na pudełku są zbyt zawyżone .
Reply
#8

Yup używam jednego 200Mbps . Wah naprawdę ? Ale w Challengera dostał sprzedawać te 500AV te ?
Reply
#9

Jestem również za pomocą te 200Mbps i coraz 40+ do 50+ Mbps. Challenger ma te 500Mbps ale w zależności od tego, który dział / zapisywanie faktu, czy przenoszenia. Na Funan pewno ma . Spróbuj sprawdzić, czy można wymieniać .
Reply
#10

Co jest lepsze , Aztech HL115EP vs TP -LINK TL- PA551 ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)