Częste odłączenie od sieci pomocy
#1

Witam wszystkich, mam do częstych d / c od mojej sieci czasem co około 2-3 godzin.   Obecnie używam Win7 64bit domu, a moja sieć jest podłączona poprzez przewodową sieć Ethernet. Jest on połączony Modem-> Router-> Komputery       Starałem się rozwiązywać problemy, a oni zaczęli diagnozowania i powiedział "Twój komputer wydaje się być poprawnie skonfigurowany ale urządzenie lub zasób (serwer DNS) nie odpowiada".   Moje ustawienia we właściwościach są zarówno uzyskanie adresu IP oraz serwer DNS automatycznie.       To jest mój ping do mojego bramy domyślnej.   Microsoft Windows [Wersja 6.1.7601] Copyright © 2009 Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.   C: \ Users \ Owner> ping 192.168.1.1   Pingowanie 192.168.1.1 z użyciem 32 bajtów danych: Odpowiedź z 192.168.1.1: bajtów = 32 czas <1ms TTL = 68 Odpowiedź z 192.168.1.1: bajtów = 32 czas <1ms TTL = 68 Odpowiedź z 192.168.1.1: bajtów = 32 czas <1ms TTL = 68 Odpowiedź z 192.168.1.1: bajtów = 32 czas <1ms TTL = 68   statystyki ping dla 192.168.1.1:      Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty), Szacunkowy czas błądzenia pakietów w milisekundach:      Minimum = 0ms, Maksimum = 0ms, Średnia = 0ms       Czy mogę wiedzieć, czy muszę ustawić statyczny adres IP? także, jakie inne informacje są potrzebne, aby pomóc pomoc? (Ipconfig?)   Dzięki.
Reply
#2

ktokolwiek?
Reply
#3

Zmień do innego portu i monitorem
Reply
#4

Może chcesz ustawić niestandardowe serwerów DNS , jeśli jest to kwestia twojego usługodawcy. Można spróbować 8.8.8.8 i 8.8.4.4 , które są serwery DNS Google .
Reply
#5

gdyby powyższe sugestie nie powiodła się, może chcesz spróbować znaleźć nowszą sterownika dla karty sieciowej z Internetu. Innym sposobem jest, aby router, swojego przyjaciela i spróbować .
Reply
#6

vcrpex napisał: gdyby powyższe sugestie nie powiodła się, może chcesz spróbować znaleźć nowszą sterownika dla karty sieciowej z Internetu. Innym sposobem jest, aby router, swojego przyjaciela i spróbować . Spróbuj ponownie połączenie przez wyłączenie i włączenie połączenia Ethernet. Jeśli nie, spróbuj zresetować modem DSL.
Reply
#7

spróbuj uaktualnić firmware routera.
Reply
#8

Czy ten problem został rozwiązany? Jeśli nie, możesz spróbować. Gdy wystąpi problem , spróbuj zrobić ciągłego testu ping www.singnet.com.sg . Jeśli jest to sprawa DNS, to powinna dać błąd. Pozostawić inne otwarte okno wiersza polecenia podczas otwierania kolejnego wiersza polecenia do wykonywania ciągłego testu ping 165.21.5.6 , czyli adres IP www.singnet.com.sg . Jeśli nie ma odpowiedzi z tego testu , podczas gdy drugi test nie powiedzie się , to jest kwestia DNS. Te 2 testy będzie ustalić, czy jest to kwestia DNS, które stoją . Jeśli jest to rzeczywiście problem, DNS, spróbuj zmienić wpis DNS na routerze lub modemie , ale jeśli nie jest to możliwe, można ustawić statyczny wpis DNS w komputerze i sprawdzić, czy problem się powtarza .
Reply
#9

gdyby powyższe sugestie nie powiodła się, może chcesz spróbować znaleźć nowsze sterowniki dla swojej karty Ethernet z Internetu. Innym sposobem jest uzyskanie Router twojego przyjaciela i try.some Czas www może być odłączony z powodu następującego reasons.and IF częste rozłączanie w związku , niż jest to ogromny problem w nim.
Reply
#10

hohpaul napisał: Czy ten problem został rozwiązany? Jeśli nie, możesz spróbować. Gdy wystąpi problem , spróbuj zrobić ciągłego testu ping www.singnet.com.sg . Jeśli jest to sprawa DNS, to powinna dać błąd. Pozostawić inne otwarte okno wiersza polecenia podczas otwierania kolejnego wiersza polecenia do wykonywania ciągłego testu ping 165.21.5.6 , czyli adres IP www.singnet.com.sg . Jeśli nie ma odpowiedzi z tego testu , podczas gdy drugi test nie powiedzie się , to jest kwestia DNS. Te 2 testy będzie ustalić, czy jest to kwestia DNS, które stoją . Jeśli jest to rzeczywiście problem, DNS, spróbuj zmienić wpis DNS na routerze lub modemie , ale jeśli nie jest to możliwe, można ustawić statyczny wpis DNS w komputerze i sprawdzić, czy problem się powtarza . Myślałem, że mam buforowanie DNS jeden ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)