Niestandardowe amatorskie help - 3k budżet
#1

Witam wszystkich , kierując się w dół do sim jutro Lim towarzyszyć znajomego zainteresowane budową własnego platformę .   Głównie grać w gry takie jak Ark , CSGO , Dota2 . Mają budżet 3k , trzeba wszystko oprócz klawiatury, myszy, głośniki.   Chciałby mieć niebieski / czarny motyw, 144hz Monitor 1070 GTX .   Proszę polecić mi buduje spełnić jego wymagania i dobry sklep .
Reply
#2

Nie ekspertem specyfikacje , ale idzie przez budżet to może zabrzmieć u nie mają wbudowane ładnych parę lat . Dla przeciętnego platformę, powiedziałbym, to jest to niemal podwoić swoją potrzebnego budżetu. Nie sądzę, trzeba 3k za to, co ya wymienić ale źle niech eksperci kurant tu jest tak mogę tylko pomóc z tego, co wiem . W dawnych czasach , co potrzebne , ale to kinda ilość 3K będzie zbierać ci szalenie wysokiej klasy PC o dzisiejszych standardów .
Reply
#3

Twój znajomy powołując się na ciebie , dla których części polecić prawda? A ty zlecić tę pracę
Reply
#4

nmemonic napisał: Nie ekspertem specyfikacje , ale idzie przez budżet to może zabrzmieć u nie mają wbudowane ładnych parę lat . Dla przeciętnego platformę, powiedziałbym, to jest to niemal podwoić swoją potrzebnego budżetu. Nie sądzę, trzeba 3k za to, co ya wymienić ale źle niech eksperci kurant tu jest tak mogę tylko pomóc z tego, co wiem . W dawnych czasach , co potrzebne , ale to kinda ilość 3K będzie zbierać ci szalenie wysokiej klasy PC o dzisiejszych standardów . Powiedział mój przyjaciel z grubsza 2k byłoby wystarczające , ale upierał się przy tym budżecie więc tak : /
Reply
#5

yusoffb01 napisał: Twój znajomy powołując się na ciebie , dla których części polecić prawda? A ty zlecić tę pracę Nie? Powiedział mi zadać tu dla niego.
Reply
#6

3k można uzyskać monitora godnej ba
Reply
#7

Wah , że budżet tak wysokie. Nalegać 2k wciąż chcą 3K, piekło gięte na wydatki ? 6600k cpu . Albo chcesz spróbować 6700k ? Mobo zależy od tego ile przyszłe rozszerzenie chcesz , przyszłościowe abit dostając Z170 chipset sparować OC'ing CPU ( k - version) GPU może przejść 1080 alr..SLI x 2 Uzyskaj modularny zasilacz o rankingu 80 złota. Można prawdopodobnie uzyskać 2 laski 16g DDR4 3000Mhz CL15 RAM lub zapisać w tej sprawie i wydać na monitorze. Podwójny wyświetlacz / potrójne wyświetlacz ? Uzyskaj SSD dla OS - Samsung Evo wystarczy ... HDD na dane Chyba może iść 4TB Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT
Reply
#8

asphatee napisał: Witam wszystkich , kierując się w dół do sim jutro Lim towarzyszyć znajomego zainteresowane budową własnego platformę . Głównie grać w gry takie jak Ark , CSGO , Dota2 . Mają budżet 3k , trzeba wszystko oprócz klawiatury, myszy, głośniki. Chciałby mieć niebieski / czarny motyw, 144hz Monitor 1070 GTX . Proszę polecić mi buduje spełnić jego wymagania i dobry sklep . Na podstawie gier u stwierdził, że gra , umieścić budżet około 2.2K , powinny być w stanie uzyskać platformę plusa monitor 144hz również. Na monitorze 144hz , można rozważyć AOC G2460PF ASUS VG248QE BenQ Xl2411Z , wszystkie trzy są 24 -calowe monitory i kosztować około $ 470 zasięgu.
Reply
#9

Zapomniałeś podwozie . Pierwsze cm opanowania 5? Można bawić się z drukarką 3D i dodaj / stack Haha . Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT
Reply
#10

Acer XB271HU - $ 1090 z doraemon Asus Z170A + i5 6500 - $ 573 ( nie mogę znaleźć niebieski tematyczne B150 / Z170 mb , tylko ta z niebieskimi akcentami ) WD 1TB Niebieski - 75 $ Samsung EVO 250GB - 139 $ Corsair LPX 16 GB 2133MHz - $ 109 Palit GTX1070 - $ 689 Superflower 550W Silver - $ 119 NZXT Phantom 240 Blue - 139 $ Windows 8 Home Premium - $ 135 (wówczas bezpłatne uaktualnienie do W10 o 29 lipca ) Razem - $ (1978 powinien być w stanie wynegocjować niższe ) Razem ( z monitorem ) - 3068 , powinien być w stanie się targować w dół poniżej 3k Ceny od tematów PC cenniku , chyba że podano inaczej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)