Nie można wykryć sieć bezprzewodową 2.4GHz
#1

Cześć,   Używam WRT610N i nadawane zarówno SSID 2,4 GHz i 5 GHz Wireless. Jednakże, 2 laptopy , które mam w stanie wykryć tylko 5GHz Wireless, ale nie bezprzewodowa 2,4 GHz . Mam nawet przywrócony do ustawień fabrycznych i zaktualizowany firmware. Ale ten sam problem będzie się powtarzał .   Co wydaje się być problemem? Czy urządzenie jest uszkodzony?
Reply
#2

Kimura napisał: Cześć, Używam WRT610N i nadawane zarówno SSID 2,4 GHz i 5 GHz Wireless. Jednakże, 2 laptopy , które mam w stanie wykryć tylko 5GHz Wireless, ale nie bezprzewodowa 2,4 GHz . Mam nawet przywrócony do ustawień fabrycznych i zaktualizowany firmware. Ale ten sam problem będzie się powtarzał . Co wydaje się być problemem? Czy urządzenie jest uszkodzony? który kanał na 2.4GHz ?
Reply
#3

Czy używasz tego samego identyfikatora SSID do 2,4 GHz i 5 GHz ?
Reply
#4

chuanz napisał: Czy używasz tego samego identyfikatora SSID do 2,4 GHz i 5 GHz ? Different SSID
Reply
#5

edwin21 napisał: który kanał na 2.4GHz ? Próbowałem kanał 8 i powyżej . nie może pracować.
Reply
#6

Kimura napisał: Próbowałem kanał 8 i powyżej . nie może pracować. za pomocą kanału 40MHz ?
Reply
#7

Niektóre karty nie wykrywa kanał 12 i 13. Upewnij się stosowania u od 1 do 11
Reply
#8

geckoSG napisał: Niektóre karty nie wykrywa kanał 12 i 13. Upewnij się stosowania u od 1 do 11 Korzystać ze wszystkich kanałów , ale nie może wykryć
Reply
#9

edwin21 napisał: za pomocą kanału 40MHz ? Tak, tylko 40Mhz
Reply
#10

Oto moje aktualne ustawienia Wireless 2,4 GHz : Tryb sieciowy = Mixed Szerokość kanału 40MHz = tylko Szeroki Kanał = 9 Standardowe Kanał = 11 - 2.462GHZ
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)