[IP CAM ] D -Link DCS- 2132L Wifi Camera
#1

[IP CAM ] D -Link DCS- 2132L Wifi Camera
Reply
#2

Niektóre zdjęcia zrobione w różnych warunkach oświetleniowych. Zdjęcia zostały lekko edytowane przesłonić swoje dane osobowe . Popołudnie Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Noc z oświetleniem toaletowego na Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Noc z głównych drzwi otwarte i kryte wszystkie światła wyłączone Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Noc z głównych drzwi otwarte i kryte wszystkie światła wyłączone, schwytany przez Nexus 6 w trybie HDR Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

Ostatnie zdjęcie jest z IR ?
Reply
#4

Model ten powinien być DCS- 2136L , bezprzewodowy AC z białym światłem LED. Widziałem to , gdy byłem na ich stoisku ostatniej wystawie
Reply
#5

Wygląda ładnie choć jej tylko kamery IP
Reply
#6

Tanie i dobre do monitorowania domu
Reply
#7

SimonLam napisał: Tanie i dobre do monitorowania domu Tak ... Może powinienem dostać jeden też ...
Reply
#8

jonoquek napisał: Ostatnie zdjęcie jest z IR ? Niska Funkcja światła auto kopniak w trakcie słabym oświetleniu. Czujnik działa tak wielka , że w słabym luksów zrobił czuję potrzebę , aby włączyć białe LED ! jcs_sgd napisał: Model ten powinien być DCS- 2136L , bezprzewodowy AC z białym światłem LED. Widziałem to , gdy byłem na ich stoisku ostatniej wystawie Tak, model powinien być DCS- 2136L . Dzięki za wskazanie go.
Reply
#9

jcs_sgd napisał: Model ten powinien być DCS- 2136L , bezprzewodowy AC z białym światłem LED. Widziałem to , gdy byłem na ich stoisku ostatniej wystawie I tot kamery IP tylko podczerwieni LED dopiero teraz również białe LED IR ? Brzmi dobrze. znaczy w słabym świetle lub Lux będą mieli również kolorowy obraz lub wideo ... Musi pójść i przyjrzeć Challanger
Reply
#10

Ciekawe ..white LED w nocy, wydaje się że jest to jedyny model , który robi .. Zastanawiam się, co jest logiczne i nie będą odpowiednie , aby umieścić w sypialni ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)