D' Link DIR 865l AC1750
#1

Cześć chłopaki , ja zauważyłem, że był w stanie połączyć się z routerem w zaledwie 72mbps , chociaż używałem adaptera N , który był w stanie połączyć się z prędkością 150Mbps do mojego starego routera , nie mogę przegapić żadnej ustawienie?
Reply
#2

DesertStrike napisał: Cześć chłopaki , ja zauważyłem, że był w stanie połączyć się z routerem w zaledwie 72mbps , chociaż używałem adaptera N , który był w stanie połączyć się z prędkością 150Mbps do mojego starego routera , nie mogę przegapić żadnej ustawienie? Może jesteś w kanale jest przepełniona ..
Reply
#3

DesertStrike napisał: Cześć chłopaki , ja zauważyłem, że był w stanie połączyć się z routerem w zaledwie 72mbps , chociaż używałem adaptera N , który był w stanie połączyć się z prędkością 150Mbps do mojego starego routera , nie mogę przegapić żadnej ustawienie? 1 ) DIR 865 , jak to się nazywa , jest zdolny do 1300Mbps na standardzie AC + 450Mbps w paśmie 2,4 GHz w standardzie N . 2 ) Ponieważ używasz adaptera N , który jest zdolny do 150Mbps , należy sprawdzić kartę N jest błędnie skonfigurowane / auto ustawione na 72Mbps . 3 ) Alternatywnie , może to być auto negoitation / Bad ustawienia na DIR 865 , jak również. W 2 ) lub 3 ) , miejsce do poszukiwania jest "Konfiguracja" -> "Wi - Fi" czy coś takiego . To może być w "Advanced Tab" z menu Wi-Fi , jak również. Spójrz na części prędkości i wybrać tam najwyższa dostępna .
Reply
#4

renfred89 napisał: Może jesteś w kanale jest przepełniona .. hmm ... jestem ustawiony na kanale auto ...
Reply
#5

ussr_1991 napisał: 1 ) DIR 865 , jak to się nazywa , jest zdolny do 1300Mbps na standardzie AC + 450Mbps w paśmie 2,4 GHz w standardzie N . 2 ) Ponieważ używasz adaptera N , który jest zdolny do 150Mbps , należy sprawdzić kartę N jest błędnie skonfigurowane / auto ustawione na 72Mbps . 3 ) Alternatywnie , może to być auto negoitation / Bad ustawienia na DIR 865 , jak również. W 2 ) lub 3 ) , miejsce do poszukiwania jest "Konfiguracja" -> "Wi - Fi" czy coś takiego . To może być w "Advanced Tab" z menu Wi-Fi , jak również. Spójrz na części prędkości i wybrać tam najwyższa dostępna . Sprawdziłem wszystkie ustawienia są "wysokie" , i google i okazało się , że jest to " HT 20/40 współistnienia" , i wyłączył go i jest w stanie połączyć się 150Mbps . jakiś pomysł co to ustawienie ?
Reply
#6

DesertStrike napisał: Sprawdziłem wszystkie ustawienia są "wysokie" , i google i okazało się , że jest to " HT 20/40 współistnienia" , i wyłączył go i jest w stanie połączyć się 150Mbps . jakiś pomysł co to ustawienie ? 20/40 -> wierzę, to jest ustawienie użyć trybu 20MHz lub tryb 40MHz . W laika kadencji , to jest jak jazda normalny samochód, który używa 1 pas lub większy niż 7 ton tua Leng kong ciężarówkę , która musi korzystać z 2 torami . Oczywiście przy użyciu trybu 40MHz opcja aka aka 2 tory za pomocą 2 kolejnych kanałów (jeśli nie kolejne kanały też nie ma sensu , w zasadzie ) może osiągnąć wyższą przepustowość jak wielkie ciężarówki może przewozić więcej niż obciążenia / pasażera samochodu. Ale wtedy Hor , tryb 2 kanał Kena więcej zakłóceń i naprawdę nie wykonalne w zatłoczonym sieci 2,4 GHz .
Reply
#7

ussr_1991 napisał: 20/40 -> wierzę, to jest ustawienie użyć trybu 20MHz lub tryb 40MHz . W laika kadencji , to jest jak jazda normalny samochód, który używa 1 pas lub większy niż 7 ton tua Leng kong ciężarówkę , która musi korzystać z 2 torami . Oczywiście przy użyciu trybu 40MHz opcja aka aka 2 tory za pomocą 2 kolejnych kanałów (jeśli nie kolejne kanały też nie ma sensu , w zasadzie ) może osiągnąć wyższą przepustowość jak wielkie ciężarówki może przewozić więcej niż obciążenia / pasażera samochodu. Ale wtedy Hor , tryb 2 kanał Kena więcej zakłóceń i naprawdę nie wykonalne w zatłoczonym sieci 2,4 GHz . zrozumiany! ale jeśli mogę zapisać się do 200Mbps ... i podłączyć tylko 72 ... nieco zmarnowany ... ? również wtedy, gdy chciałem trafić 300Mbps , bezprzewodowy adapter , który można polecić ?
Reply
#8

DesertStrike napisał: zrozumiany! ale jeśli mogę zapisać się do 200Mbps ... i podłączyć tylko 72 ... nieco zmarnowany ...? również wtedy, gdy chciałem trafić 300Mbps, bezprzewodowy adapter, który można polecić? Nie przejmuj się. Dla Wireless trafić 200Mbps, a nawet 300Mbps, trzeba routery AC oraz zasilacz sieciowy. Jeszcze muszę mieć takie urządzenie, więc nie mogę polecić, ale Asus jest znanym górny koniec ekspres do routera rynku konsumenckiego. Nie powinno więc być nie tak z ich karty sieci bezprzewodowej. Dygresja: Dla każdej marki, każdy zasilacz sieciowy Wi-Fi musi być w stanie obsługiwać USB 3, zanim nie jest wart swojej ceny. To prawda, wasze obecne urządzenia (laptop) może nie mieć portu USB 3, ale przyjdzie przydatne, gdy robisz upgrade komputera / laptopa w niedalekiej przyszłości lub nawet teraz. Powodem jest stary USB 2.0 prędkość jest ograniczona do 480Mbps poważnie możliwości gołe 867Mbps Handicap ac lub 1300Mbps w zależności od specyfikacji. Jak Wi-Fi N 300 lub nawet 450, jeden nie spodziewa się, że ich liczba może kiedykolwiek osiągnąć stan poza laboratorium.
Reply
#9

ussr_1991 napisał: Nie przejmuj się. Dla Wireless trafić 200Mbps, a nawet 300Mbps, trzeba routery AC oraz zasilacz sieciowy. Jeszcze muszę mieć takie urządzenie, więc nie mogę polecić, ale Asus jest znanym górny koniec ekspres do routera rynku konsumenckiego. Nie powinno więc być nie tak z ich karty sieci bezprzewodowej. Dygresja: Dla każdej marki, każdy zasilacz sieciowy Wi-Fi musi być w stanie obsługiwać USB 3, zanim nie jest wart swojej ceny. To prawda, wasze obecne urządzenia (laptop) może nie mieć portu USB 3, ale przyjdzie przydatne, gdy robisz upgrade komputera / laptopa w niedalekiej przyszłości lub nawet teraz. Powodem jest stary USB 2.0 prędkość jest ograniczona do 480Mbps poważnie możliwości gołe 867Mbps Handicap ac lub 1300Mbps w zależności od specyfikacji. Jak Wi-Fi N 300 lub nawet 450, jeden nie spodziewa się, że ich liczba może kiedykolwiek osiągnąć stan poza laboratorium. bardzo prawdziwe, w rzeczywistości używam pulpit z USB3, mój router jest specyfikacja AC1750, adapter używam jest adapter N EUB9603 EXT. Dlink ma ten DWA-182, "High-Speed Internet w ciągu 2,4 GHz (300 Mbps) lub 5 GHz (do 867 Mbps) zespoły", ale nie stwierdził, że potrzebuje USB3? Jak to działa rozważyć u również wspomnieć USB2 jest tylko 480?
Reply
#10

DesertStrike napisał: bardzo prawdziwe , w rzeczywistości używam pulpit z USB3 , mój router jest specyfikacja AC1750 , adapter używam jest adapter N EUB9603 EXT . Dlink ma ten DWA- 182, "High- Speed Internet w ciągu 2,4 GHz (300 Mbps ) lub 5 GHz (do 867 Mbps) zespoły ", ale nie stwierdził , że potrzebuje USB3 ? Jak to działa rozważyć u również wspomnieć USB2 jest tylko 480 ? Wszystkie urządzenia USB do tej pory są wstecznie kompatybilne. Więc nie ma nic złego , aby urządzenie USB 3 . To po prostu , że jeśli używasz go na laptopie swojego przyjaciela , który nie ma USB3 , utkniesz w 480Mbps . W nim , jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do stwierdzenia: "Zespół jest tak silna jak najsłabsze ogniwo " . Prawdopodobnie słyszałeś , że w armii ba ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)