Stary gen Procesor Porady potrzebne
#1

Obecnie mam 2500K w jednej platformie i 3770 w innym ...     HyperThreading bok i działa zarówno samą częstotliwość taktowania 4.1GHz     Która zapewnia lepszą wydajność w grach ?     Ponadto, jeśli HT jest włączone , co jest lepsze ?     3770 @ 4.1GHz z HT 2500K @ 4.4GHz w / o HT
Reply
#2

Jeśli gra wykorzystuje HT następnie Tak 3770 będzie miał przewagę. Jeśli isnt , oba z nich byłoby o tej samej wydajności. Niewiele , dopóki nie staną się zbyt zauważalne.
Reply
#3

zależy od gry u grają . dobrze, jeśli gry używa HT pewno CPU z HT jest lepsza.
Reply
#4

ZrE0_Cha0s napisał: zależy od gry u grają . dobrze, jeśli gry używa HT pewno CPU z HT jest lepsza. więc prędkość nie ma znaczenia w ogóle?
Reply
#5

darkmatt napisał: więc prędkość nie ma znaczenia w ogóle? dobrze, jeśli u grać obciąża CPU gier większa szybkość , tym lepiej. ale jeśli GPU intensywne, wciąż dobrze mieć dobry impuls do gier , jak również.
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: dobrze, jeśli u grać obciąża CPU gier większa szybkość , tym lepiej. ale jeśli GPU intensywne, wciąż dobrze mieć dobry impuls do gier , jak również. więc wydajność prawdziwy świat , trzymać się wolniej taktowana i7 ?
Reply
#7

darkmatt napisał: więc wydajność prawdziwy świat , trzymać się wolniej taktowana i7 ? oraz nadal zależy od gry u grających , chciałbym powiedzieć, że jeśli GPU intensywnej gry i grając u i5 2500K są OCed powinno być lepiej.
Reply
#8

Ponieważ istnieje bardzo shittily kodowane gry, takie jak Ass osobliwości , które rzeczywiście wymagają 4 wątki procesora działać prawidłowo i może korzystać od 6 do 8 wątków Nie pamiętam.
Reply
#9

Idę z 3770 .. nie u dodać prędkością turbo doładowania ?
Reply
#10

LLCSG12 napisał: Idę z 3770 .. nie u dodać prędkością turbo doładowania ? tak. Prędkość max na 4 rdzenie 4.1. max na pojedynczym 4,3
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)