Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Czy podłączyć drukarkę Konica Minolta do Aztech HW550 przez USB . Aztech HW550 jest następnie połączone za pośrednictwem sieci LAN 1 do routera DHCP ze statycznym IP LAN i połączenia internetowego ustawiony na Ethernet WAN z metody połączenia jako DHCP. 2 maszyny WinXP łączące do portu LAN Aztech HW550 nie są w stanie podłączyć do drukarki , gdy drukarka jest wyłączona, a gdy drukarka jest pokazana jako "offline " . Ktoś inny może doradzić, jak naprawić ten problem?
Reply
#2

nikt nie używając HW550 jako drukowania sieciowego ?
Reply
#3

huffie napisał: Czy podłączyć drukarkę Konica Minolta do Aztech HW550 przez USB . Aztech HW550 jest następnie połączone za pośrednictwem sieci LAN 1 do routera DHCP ze statycznym IP LAN i połączenia internetowego ustawiony na Ethernet WAN z metody połączenia jako DHCP. 2 maszyny WinXP łączące do portu LAN Aztech HW550 nie są w stanie podłączyć do drukarki , gdy drukarka jest wyłączona, a gdy drukarka jest pokazana jako "offline " . Ktoś inny może doradzić, jak naprawić ten problem? Używam tego HW550 . Nie jestem pewien, w jaki sposób zainstalować i skonfigurować za pomocą laptopa , co było dawno temu. konfiguracja jest w stanie korzystać z przewodowego lub bezprzewodowego . Używam bezprzewodowego połączenia funkcji przez cały czas , jak port USB jest podłączony do mojego internetu 3G . Jestem w stanie drukować z iPhone iPad notebooka (Win 7 32 bit / 64-bitowy) , wszystkie bezprzewodowe . drukarka HP LaserJet Pro CP1025nw .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)