[Recenzja ] Secretlab OMEGA Klasyczny Tron , najbardziej zaawansowane krz
#1

[Recenzja ] Secretlab OMEGA Klasyczny Tron , najbardziej zaawansowane krzesło w historii ...
Reply
#2

Zarezerwowane dla przyszłych aktualizacjach .
Reply
#3

Chcesz wiedzieć, jak to taryfy przed DXRacer użytkownika ? Secretlab prawdopodobnie wprowadzi kolejne szczeble w przyszłości.
Reply
#4

Miły. Ci, którzy lubią coś, co łączy się , a nie stały się , spodoba zaniżone kolorystyka znacznie lepiej. Wszystko czarno wygląda dobrze.
Reply
#5

Symulowane skóry ? Ech Naprawdę lubię ścigać się krzesło , ale po prostu zbyt ciepłą pogodę siedzieć wygodnie na długo. Na klimatyzacji elektrycznej odpadów
Reply
#6

koroshiya8 napisał: Symulowane skóry ? Ech Naprawdę lubię ścigać się krzesło , ale po prostu zbyt ciepłą pogodę siedzieć wygodnie na długo. Na klimatyzacji elektrycznej odpadów Jest to ten sam sposób myślenia , że miałem przed zakupem to krzesło . Krzesło IKEA miałem , jego cholernie gorąco. Ale ku mojemu zaskoczeniu, v1 , kiedy usiadł na nim wziął mnie z zaskoczenia . To nie było nawet tak gorący i wilgotny z nim. Co uważam , że zaskakujące.
Reply
#7

koroshiya8 napisał: Symulowane skóry ? Ech Naprawdę lubię ścigać się krzesło , ale po prostu zbyt ciepłą pogodę siedzieć wygodnie na długo. Na klimatyzacji elektrycznej odpadów Nie mam krzesło skóra / pleather , kopalnia jest dzianina / filc, ale ja po prostu wysadzić jeden F407YS PANA ( KDK P40US ) tuż obok mnie, ponieważ pogoda SG naprawdę jest zbyt gorąco.
Reply
#8

Secretlab krzesła są opracowywane w komfortowym pokoju air- con lub hdb pomieszczeniu bez klimatyzacji
Reply
#9

Taki test jest sponsorowany jeden? nie neutralne lei
Reply
#10

royfrosty napisał: Jest to ten sam sposób myślenia , że miałem przed zakupem to krzesło . Krzesło IKEA miałem , jego cholernie gorąco. Ale ku mojemu zaskoczeniu, v1 , kiedy usiadł na nim wziął mnie z zaskoczenia . To nie było nawet tak gorący i wilgotny z nim. Co uważam , że zaskakujące. Moje myślenie jest prześmieszny pierwsza rozmowa później .. skończyć się "rozmawiać później " jest to, że jest to niepraktyczne dla mojego użytkowania , chyba że włączeniu klimatyzacji lub dobrej pogodzie jak dziś ... to jest to naprawdę wygodne. Gdy dni są ciepłe , twój wewnętrzny uda będą miały tendencję do potu i krzesła będą niam niam typu .... Powiedziawszy to wszystko, jeśli cena jest dobra i nie przeszkadza się jeden do uzupełnienia moich kompozycji pulpitu ( kolor biały) . Co najwyżej niech moja żona nag .... ale w $ 500 + Nie mogę nawet zdać sobie .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)