Filtry PC Case pyłu w Singapurze
#1

Witam wszystkich, po prostu zastanawiasz się , czy to możliwe, aby uzyskać filtrów przeciwpyłowych aftermarket w Singapurze, prawdopodobnie będę potrzebować 3 120mm kodeków do mojego HAF 912. Będzie to możliwe dla mnie , aby uzyskać je od SLS lub SLT i żadnego pomysłu na to, co stanie surowym kosztów to będzie za sztukę ? Z góry dziękuję.
Reply
#2

Można dostać te Silverstone. Myślę, że one kosztują kilka dolarów każdy. Można również spróbować zamawiania off Demciflex .
Reply
#3

Ile Demciflex koszt wysyłki ? Każdy zamówił wcześniej?
Reply
#4

Dla demciflex , znajdujemy w VRZ MO . Na Silverstone , Amazon sprzedaje białą 120mm na $ 4,99. Czarno na $ 9,99 BO hua . Albo można uzyskać u frm t258jgn czarny 120mm na 10 $. Cybermind sprzedać $ 11/12 .
Reply
#5

shadow84 napisał: Dla demciflex , znajdujemy w VRZ MO . Na Silverstone , Amazon sprzedaje białą 120mm na $ 4,99. Czarno na $ 9,99 BO hua . Albo można uzyskać u frm t258jgn czarny 120mm na 10 $. Cybermind sprzedać $ 11/12 . Ya Widziałem białą Silverstone Amazon i przyglądał się . Może spróbuj bundle z jakiegoś innego materiału czy można uzyskać bezpłatną wysyłkę , jeśli nie będę pm t258jgn . Dzięki za heads-up . Podoba mi się fakt , że jego magnetyczne. Można po prostu trzymać go na zewnątrz moim przypadku , aw razie potrzeby po prostu odkleić i umyć , a następnie przykleić z powrotem .
Reply
#6

xuan87 napisał: Ya Widziałem białą Silverstone Amazon i przyglądał się . Może spróbuj bundle z jakiegoś innego materiału czy można uzyskać bezpłatną wysyłkę , jeśli nie będę pm t258jgn . Dzięki za heads-up . Podoba mi się fakt , że jego magnetyczne. Można po prostu trzymać go na zewnątrz moim przypadku , aw razie potrzeby po prostu odkleić i umyć , a następnie przykleić z powrotem . To kwalifikuje się do fssg kupiłem wcześniej ... jus trzeba nam hit $ 125 nia .
Reply
#7

xuan87 napisał: Podoba mi się fakt , że jego magnetyczne. Można po prostu trzymać go na zewnątrz moim przypadku , aw razie potrzeby po prostu odkleić i umyć , a następnie przykleić z powrotem . Najlepszy filtr Używałem do tej pory. Raz od wielkiego dzwonu , to by się odkurzyć w 10s iz tyłu idzie Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#8

Prawo Ark napisał: Najlepszy filtr Używałem do tej pory. Raz od wielkiego dzwonu , to by się odkurzyć w 10s iz tyłu idzie Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Miły! Poza moim wentylatorem bocznym , będę musiał wkręcić filtr wyjątkiem powierzchnia jest akryl, ale na szczycie, mam 2 wentylatory 120mm , mogę zrobić to samo, co ty.
Reply
#9

wow .. wygląda i brzmi dobrze ... i wędrować .. moja obudowa jest jaki rozmiar .. 140 lub 120 ...
Reply
#10

Prawo Ark napisał: Najlepszy filtr Używałem do tej pory. Raz od wielkiego dzwonu , to by się odkurzyć w 10s iz tyłu idzie Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz To uderzenie wiatru lub pomniejszyć ? Jeśli na potrzeby filtrowania ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)