Fibre punkt instalacji
#1

Witam, mam jeszcze dostać odpowiedź od OpenNet na poniżej. Tylko pytam , czy byłeś w takiej sytuacji lub przyjaciół, którzy są .   Gdybym dostał odsprzedaży mieszkania , a poprzedni właściciel nie zainstalować OpenNet punkt włókien. Jeśli chcę zainstalować, to znaczy, że trzeba zapłacić $ 220 ?
Reply
#2

doran_lum napisał: Witam, mam jeszcze dostać odpowiedź od OpenNet na poniżej. Tylko pytam , czy byłeś w takiej sytuacji lub przyjaciół, którzy są . Gdybym dostał odsprzedaży mieszkania , a poprzedni właściciel nie zainstalować OpenNet punkt włókien. Jeśli chcę zainstalować, to znaczy, że trzeba zapłacić $ 220 ? Tak, jeśli poprzedni właściciel nie zdecydują się zainstalować punkt włókien w określonym czasie , nowy właściciel musi zapłacić za instalację punktu . Możesz przeczytać ten wątek -> Mój blok ma błonnik , ale moje mieszkanie nie ... W jaki sposób? ,
Reply
#3

Tak , jeśli poprzedni właściciel NVR zainstalować go uwolnić poprzednim razem , u trzeba zapłacić lo . 200 + za hdb .
Reply
#4

U powinien być wywnioskować , że $ 220 + od ceny transakcyjnej ze sprzedającym ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)