Niektóre pytania włókien do gier ..
#1

Cześć,   Przepraszam, czy to jest zamieszczona w niewłaściwym forum, nie jestem pewien, czy aby pisać na forum lub sub-tu ..   I recontracted mój Singtel 10MB ADSL do włókna Singtel 200M i jestem teraz myśleć o opcje do optymalizacji komputera do gier. (Gra CS i DotA i innych bardzo wrażliwe na opóźnienia gry) OpenNet ludzie przybywający następny tydzień położyć kabel.   Kilka pytań:   1. Czy nowe 600mbps homeplugs wystarczające, aby zmaksymalizować przepustowość i ping dla planu 200Mbps? Między bezprzewodową oraz HomePlug, która jest zalecana dla niższej latencji i lepszej przepustowości? (Podłączony do mojego pokoju nie jest rozwiązaniem ..) Czy wszystkie zalecane Sinoji lub Aztech które Obecnie używam?   2. Czy muszę sprawdzić moje kable LAN do aktualizacji do cat6? W jaki sposób można to sprawdzić? Tekst na moich kabli nie mówią nic na temat kategorii, zakładam muszę uaktualnić do kabli Cat6 od routera -> HomePlug oraz HomePlug -> komputer?   3. Czy jest coś, co mogę zażądać OpenNet ludziom sprawdzić, czy moja prędkość działa prawidłowo i mam zoptymalizować ping? (Dla np. Układania kabla światłowodowego prawidłowo itp)   4. Czy coś jeszcze mogę zrobić, aby zoptymalizować ping dla najlepszej wydajności? Mój ping na moim 10Mb ADSL jest 40-50ms do serwerów SG, który jest bardzo słaba, co ping mogę się spodziewać na włóknie?
Reply
#2

XiiaoJinx napisał: Cześć, Przepraszam , jeśli jest to pisał w złym forum , nie jestem pewien , czy aby pisać na
Reply
#3

Chciałbym pójść na bezprzewodowe przez HomePlug każdej chwili . uzyskać dobry router bezprzewodowy podwójny zespół i dobrą kartę PCI- E AC
Reply
#4

Przypuszczam , że router będzie Singtel daje się zmienia i istnieją co najmniej kat 5e (niektóre Singtel Cat 5 kabli nawet może obsługiwać 500Mbps idk dlaczego) wewnątrz skrzynki , jeśli się nie mylę , jeśli nie ma w ogóle, można zażądać od osoby, która przychodzi do zainstalować router ... Co do zasilania linii , nie ma konkretnej odpowiedzi na szybkości i opóźnienia , każdy dom posiada różne wyniki , więc nie może dostarczyć odpowiedzi zapewnione. Jeśli chodzi o sieci bezprzewodowej , musisz dostarczyć nam lokalizacji pulpicie skąd router zostanie umieszczony , ile ścian to minie , jak daleko jest komputer z routerem , to router będzie dwupasmowa itp Przeczytaj się o 5GHz oraz 2.4GHz standardów bezprzewodowych 802.11n / aC . Podsumowując Powerline jest pośrednikiem , że stoi między przewodowych i bezprzewodowych (w pewnych okolicznościach , bezprzewodowe może być lepiej).
Reply
#5

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, faktycznie ja już przeczytać wiele o CAT5, 5e i 6 kabli , routerów AC vs routerów N i standardów bezprzewodowych itp itd Jedno nie jestem jasne jest , że tylko za pomocą dołączonego routera 7002GRV nie da mi pełną prędkością 200Mbps sieci bezprzewodowej ? ( Zakładamy, że komputer obsługuje adapter n standard) Więc wąskim gardłem jest sam router ? Mam skłonność do PLC za międzyczasie , bardziej stabilnych czasach ping dla moich gier .
Reply
#6

XiiaoJinx napisał: Dzięki wszystkim za odpowiedzi, faktycznie ja już przeczytać wiele o CAT5, 5e i 6 kabli , routerów AC vs routerów N i standardów bezprzewodowych itp itd Jedno nie jestem jasne jest , że tylko za pomocą dołączonego routera 7002GRV nie da mi pełną prędkością 200Mbps sieci bezprzewodowej ? ( Zakładamy, że komputer obsługuje adapter n standard) Więc wąskim gardłem jest sam router ? Mam skłonność do PLC za międzyczasie , bardziej stabilnych czasach ping dla moich gier . jeśli 5GHz bez przeszkód może więcej niż 200Mbps pozwól mi cię ostrzec , o HomePlug zwykle nie zapewni Ci pełną przepustowość w porównaniu do przypadku bezpośredniego połączenia z routerem za pośrednictwem przewodowego .
Reply
#7

Możliwość podłączenia max z włókien w sąsiednim pokoju ( 1 ) na ścianie oddzielająca 2.4GHz ? Co ping czasie mogę się spodziewać? Obecnie używam ADSL , ping wynosi około 30-40 + ms . Z włókna mogę wreszcie sub 10ms pingi widzę innych ludzi publikowania ich wyników speediest.net ? Czy to zazwyczaj , że pingi włókna są znacznie niższe niż pingi ADSL ? Będzie coraz routery Asus zastąpić pomocy 7002GRV z przepustowość sieci bezprzewodowej i opóźnienia ? Albo czy routery mają wpływ tylko na przepustowość ? Przepraszam za tak wiele pytań , ale dzięki dla nich i odpowiadając na dobranoc !
Reply
#8

XiiaoJinx napisał: Możliwość podłączenia max z włókien w sąsiednim pokoju ( 1 ) na ścianie oddzielająca 2.4GHz ? Co ping czasie mogę się spodziewać? Obecnie używam ADSL , ping wynosi około 30-40 + ms . Z włókna mogę wreszcie sub 10ms pingi widzę innych ludzi publikowania ich wyników speediest.net ? Czy to zazwyczaj , że pingi włókna są znacznie niższe niż pingi ADSL ? Będzie coraz routery Asus zastąpić pomocy 7002GRV z przepustowość sieci bezprzewodowej i opóźnienia ? Albo czy routery mają wpływ tylko na przepustowość ? Przepraszam za tak wiele pytań , ale dzięki dla nich i odpowiadając na dobranoc ! 2.4Ghz wysoce nieprawdopodobne można uzyskać 200Mbps -.- Tak włókna mogą uzyskać jak 3ms - 2ms ping przy użyciu przewodowego . routery Asus pomoże trochę, po prostu RMB płacisz za to co u dostać , ale przed zakupem żadnych routerów , zrobić dużo pracy domowej , istnieje wiele innych wątków wokół o różnych routerów ASUS, przejdź przeczytać
Reply
#9

Upraszczając to .. GAMING = LAN SURFING ! = WIFI * (max 60 / 110mbps na 2.4 / 5 GHz N ) HomePlug = Wait Kena Sabo .... odpadów $$$ i elektryczność . Jedna para koszt około 150 $ ..... więc zapytać Singtel okablowania zrobić tylko 100 $ i tak za parę Cat5e . Gaming mądry ... Pan lub VQ ... , ST ... ok ah ... ale zależy od nogi.
Reply
#10

Nigdy nie należy używać wifi lub HomePlug do gier lub aplikacji wrażliwych na opóźnienia , na przykład . Wprowadzają one zbyt dużo jitter i utratę do gry nawet na dobrym połączeniem . Opóźnienie to tylko część równania i może być kompensowane z naturalną reakcją , ale nic nie można zrobić z jittera i strat. Grałem CounterStrike pół- profesjonalnie. Na połączenia włókien , można zazwyczaj uzyskać 9ms ping zarówno ethernet i wifi . Ale kiedy grasz na wifi zaczniesz zauważać pewne efekty zjawy i szarpanie jak również teleportowanie . Jeśli grasz na przewodowych , nie ma takich problemów. Powiedział, że jeśli grasz na poważnie do CS , administratorów serwerów , którzy są anal o połączeniach skopie wam jeśli zjawy lub teleportacji zbyt wiele zbyt . To psuje doświadczenie .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)