Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Viewqwest 70buck jeden koszt i koszt SingTel 50buck .   Prędkość Singtel jest rzeczywiście 800Mbps .   Czy ktoś może mi powiedzieć y Singtel sux i jak viewqwest jest lepsza niż SingTel ? I pisał w edmw i nikt nie jest w stanie mi powiedzieć, dlaczego . Wszyscy po prostu mówiąc viewqwest lepiej, ale nikt nie daje mi udział y . W każdym razie ja go używać do oglądania telewizji na mele china . App jak HPTV
Reply
#2

andylaufromsingapore napisał: Viewqwest 70buck jeden koszt i koszt SingTel 50buck . Prędkość Singtel jest rzeczywiście 800Mbps . Czy ktoś może mi powiedzieć y Singtel sux i jak viewqwest jest lepsza niż SingTel ? I pisał w edmw i nikt nie jest w stanie mi powiedzieć, dlaczego . Wszyscy po prostu mówiąc viewqwest lepiej, ale nikt nie daje mi udział y . W każdym razie ja go używać do oglądania telewizji na mele china . App jak HPTV Używam ST nieograniczony plan i prędkość jest bardzo niestabilna . Teraz możesz być 800+ ale kilka sekund później może spaść do 500 + . streaming video można zachować otulin. Nie pracujemy w tej branży , więc nie mogąc wiedzieć y VQ jest lepsza.
Reply
#3

Henry Ng napisał: Używam ST nieograniczony plan i prędkość jest bardzo niestabilna . Teraz możesz być 800+ ale kilka sekund później może spaść do 500 + . streaming video można zachować otulin. Nie pracujemy w tej branży , więc nie mogąc wiedzieć y VQ jest lepsza. bardzo niewiele na tym forum działa w ibdustry . Ale każdy śpiewa chwałę viewqwest . Nie wiem y . Jestem zaskoczony, że st jest tak niestabilna. Zresztą ci wskazał ważnym atrybutem whi h jest stabilność
Reply
#4

andylaufromsingapore napisał: bardzo niewiele na tym forum działa w ibdustry . Ale każdy śpiewa chwałę viewqwest . Nie wiem y . Jestem zaskoczony, że st jest tak niestabilna. Zresztą ci wskazał ważnym atrybutem whi h jest stabilność Ja po prostu skoczył z Singtel 300Mbps do VQ 600Mbps od ostatniej Dec. Mojego strumienia jpplayer ( który działa na P2P) , która zachowała się nieprawidłowo utknięcie co kilka minut jest teraz gładka. Ran strumienia przez 6 godzin oraz bez żadnych problemów . Osobiście uważam, że stosunek rywalizacji Singtel jest zbyt wysoka. Zyski nad jakością .
Reply
#5

Qubicfactor napisał: Ja po prostu skoczył z Singtel 300Mbps do VQ 600Mbps od ostatniej Dec. Mojego strumienia jpplayer ( który działa na P2P) , która zachowała się nieprawidłowo utknięcie co kilka minut jest teraz gładka. Ran strumienia przez 6 godzin oraz bez żadnych problemów . Osobiście uważam, że stosunek rywalizacji Singtel jest zbyt wysoka. Zyski nad jakością . Dzięki , że wiele pomóc . To wystarczy, aby mnie nawrócić . Zmieniano: ale myśl o tym może SingTel 600Mbps wykona to samo?
Reply
#6

andylaufromsingapore napisał: Dzięki , że wiele pomóc . To wystarczy, aby mnie nawrócić . Zmieniano: ale myśl o tym może SingTel 600Mbps wykona to samo? Biegnę na 200Mbps Singtel , i mogę powiedzieć, że nie przeszkadza . Usługa VQ zarówno internet i obsługa klienta jest o wiele lepiej
Reply
#7

andylaufromsingapore napisał: Dzięki , że wiele pomóc . To wystarczy, aby mnie nawrócić . Zmieniano: ale myśl o tym może SingTel 600Mbps wykona to samo? ST tylko 500Mbps ...... byłem z ST w ciągu 2 lat .... od 256kbps ADSL do B4 włókien i przejść do VQ ... rozumu ? Zablokowanie wc2014 mecz na żywo transmitowane w Internecie. I mogę powiedzieć u będą blokować anytik tat będzie naruszać ich miotv transmisję .....
Reply
#8

Qubicfactor napisał: Ja po prostu skoczył z Singtel 300Mbps do VQ 600Mbps od ostatniej Dec. Mojego strumienia jpplayer ( który działa na P2P) , która zachowała się nieprawidłowo utknięcie co kilka minut jest teraz gładka. Ran strumienia przez 6 godzin oraz bez żadnych problemów . Osobiście uważam, że stosunek rywalizacji Singtel jest zbyt wysoka. Zyski nad jakością . ST tyle podczas strumieniowania wideo.
Reply
#9

abstrax napisał: ST tylko 500Mbps ...... byłem z ST w ciągu 2 lat .... od 256kbps ADSL do B4 włókien i przejść do VQ ... rozumu ? Zablokowanie wc2014 mecz na żywo transmitowane w Internecie. I mogę powiedzieć u będą blokować anytik tat będzie naruszać ich miotv transmisję ..... Zablokować ten blok, który = brak potrzeby korzystania z Internetu.
Reply
#10

Henry Ng napisał: Zablokować ten blok, który = brak potrzeby korzystania z Internetu. Co M1 lub My Rzeczypospolitej ? Mają także blokować ? Są tańsze niż VQ .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)