pomoc
#1

każdy użytkownik GTX 560TI z SSD z około 20 GB miejsca w lewo ktoś jest opóźniony ? Wydaje jestem trochę w tyle .. ktoś może pomóc ?   grając d3 ROS   będzie 20GB przestrzeni spowodować opóźnienie lub GTX ?
Reply
#2

Opóźnienie jest bardziej prawdopodobne od gtx560 ......
Reply
#3

Dość łatwo znaleźć się w prawo, tylko wyraźny więcej miejsca na dysku SSD i będziesz sprowadzić od razu ...
Reply
#4

Kandinsky napisał: Dość łatwo znaleźć się w prawo, tylko wyraźny więcej miejsca na dysku SSD i będziesz sprowadzić od razu ... ya próbuje wyczyścić .. nie co już jasne .. LOL
Reply
#5

jtjt00 napisał: Opóźnienie jest bardziej prawdopodobne od gtx560 ...... OMG naprawdę mój gtx 560 ? I nv tot tak .. I tot 560 jest więcej niż OK, aby uruchomić ros ma ..
Reply
#6

deepblue_82 napisał: OMG naprawdę mój gtx 560 ? I nv tot tak .. I tot 560 jest więcej niż OK, aby uruchomić ros ma .. Nie na ustawieniach ultra to nie jest.
Reply
#7

MrAwesomeX napisał: Nie na ustawieniach ultra to nie jest. Nie miałem na wszystko Ultra .. ja tylko skręcić pomiędzy med wysokich ustawieniach ..
Reply
#8

gdy w dniu 4 zespole i każdy rzucania czarów na hordy , nawet moja 970 będzie lag
Reply
#9

superzheny napisał: gdy w dniu 4 zespole i każdy rzucania czarów na hordy , nawet moja 970 będzie lag WAH nawet ur 970 > ???? !!!! o mój Boże
Reply
#10

deepblue_82 napisał: WAH nawet ur 970 > ???? !!!! o mój Boże yup , fps pogrąża od czapek 200fps . Jednak wykorzystanie CPU i GPU oba nie wąskich gardeł , więc jego prawdopodobne, że silnik gry nie jest dobra. Redukujące cienie pomóc dużo Zauważam
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)