AOC i2367FH posiadające czerwony ekran ( 30 %) po prawej stronie po użyci
#1

Czy ktoś ma ten problem wcześniej?   Kupiony w 13 lipca 2013 r gwarancją pozostawił około 10 dni + do 3 lat.   Mam tylko odbiór fuwell . Mogę iść AOC centrum serwisowym gwarancja?
Reply
#2

w lewo , aż 15 dni gwarancji kończy , a ja po prostu przejdź się go RMA . dun dłużej czekać .
Reply
#3

Ok, są Gwarancja monitora AOC pochodzą z serwisu na naprawy ? Widziałem na jej internetowej dostał wskazują na miejscu.
Reply
#4

Artliner15Aug77 napisał: Ok, są Gwarancja monitora AOC pochodzą z serwisu na naprawy ? Widziałem na jej internetowej dostał wskazują na miejscu. I dun zobaczyć go wcześniej w przeszłości , że wskazany jest na gwarancji miejscu , może u może chcesz sprawdzić się Corbell .
Reply
#5

Skontaktowałem się z serwisem AOC , wszystkie kwestie nie są podświetlone uzasadnione . Czas szukać nowego monitora Liao . Na pewno nie więcej AOC / Philip monitoruje , jak zarówno w samym Coy samą gwarancją. Spalił się znakiem internetowej po zastosowaniu do 10+ min. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz zmieniająca kolor i ruchu piksel po prawej stronie. Czy Dell UltraSharp monitorować gwarancji powyższe kwestie ? Co z monitorem firmy Samsung ?
Reply
#6

Wow, lepiej unikać monitory AOC tylko w przypadku ich szczęśliwy że nasze sprawy nie uzasadniają .....
Reply
#7

Artliner15Aug77 napisał: Skontaktowałem się z serwisem AOC , wszystkie kwestie nie są podświetlone uzasadnione . Czas szukać nowego monitora Liao . Na pewno nie więcej AOC / Philip monitoruje , jak zarówno w samym Coy samą gwarancją. Spalił się znakiem internetowej po zastosowaniu do 10+ min. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz zmieniająca kolor i ruchu piksel po prawej stronie. Czy Dell UltraSharp monitorować gwarancji powyższe kwestie ? Co z monitorem firmy Samsung ? Co do cholery? dlaczego nie są zakryte? jego wady , co !? Heng nigdy nie kupić AOC więcej. Mogę kupić BENQ
Reply
#8

jeśli gwarancja nie obejmuje tych kwestii , to co F *** wykorzystanie jest hahaha
Reply
#9

ahwei91 napisał: Wow, lepiej unikać monitory AOC tylko w przypadku ich szczęśliwy że nasze sprawy nie uzasadniają ..... Jestem bardzo rozczarowany z rodzajem gwarancji dostarczonych przez AOC. Am powiedział gwarancji obejmować wyłącznie wady produkcyjne , np . Nie można włączyć , nie ma mocy , ekran, linie na ekranie wylać . Na mój przypadek spalony w znaku , zmieniająca kolor i wylać pikseli ogóle nie pokrywają . Są inni marki posiadające taką samą gwarancję jak AOC ? Monitor Dell UltraSharp ma pokrycie powyższych? Samsung ?
Reply
#10

Artliner15Aug77 napisał: Jestem bardzo rozczarowany z rodzajem gwarancji dostarczonych przez AOC. Am powiedział gwarancji obejmować wyłącznie wady produkcyjne , np . Nie można włączyć , nie ma mocy , ekran, linie na ekranie wylać . Na mój przypadek spalony w znaku , zmieniająca kolor i wylać pikseli ogóle nie pokrywają . Są inni marki posiadające taką samą gwarancję jak AOC ? Monitor Dell UltraSharp ma pokrycie powyższych? Samsung ? Dell myślę robią. Samsung nie pewny. W każdym razie , jeśli u chcą taniego monitora kolejny będzie ViewSonic . Ale nie jest pewien ich gwarancji. =
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)