Zalecenia dotyczące nowego komputera
#1

Zalecenia dotyczące nowego komputera
Reply
#2

*AKTUALIZACJA* Jest to ostateczna lista przedmiotów, które dostałem , dzięki rekomendacji ! - Tecware F3 Micro ATX : $ 39 - GIGABYTE B150M - D3H ( 1151 ) + i7-6700 ( 1151 ): 600 $ - G.SKILL F4 2400MHz 8GB DDR4 : $ 118 ( $ 59 x 2 ) - OCZ 480GB SSD Trion : $ 188 - Toshiba 2TB HDD : $ 97 - FSP HEXA 550W +: 65 $ - ASUS PCI -E Adapter : $ 132 - Win OS : $ 155 Razem: 1394 $
Reply
#3

1. DIY lepszej jakości , gotowe do zamieszania darmo. Czy zawsze polecam DIY choć. 2. Przed Reco , jak często / ciężki edycja / przetwarzanie hd zdjęcie / części graficznej i przy użyciu oprogramowania , co u ? Ponadto, co jest rozdzielczość monitora yr . 3. Dobrze bezprzewodowych za mniej bałaganu , ponieważ nie jesteś do gier i nie zostaną naruszone przez wiele opóźnienia / lag 4. W zależności od yr odpowiedź na pkt 2 , to można wychodzące na platformę . Ponadto, wymagane OS ?
Reply
#4

1. DIY . Można wybrać lepsze komponenty . 3. USB WiFi działa dobrze i będzie kosztować około $ 20 do $ 30. Wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB i zainstalować sterowniki (jeśli to konieczne).
Reply
#5

ykgoh napisał: Podsumowanie: Stary komputer umarł , a ja chcę kupić nowy komputer. Podsumowanie: Moje wymagania użytkowe . Podsumowanie: może muszę się przeprowadzić mój nowy komputer. Może trzeba WiFi. Podsumowanie: Co muszę kupić . Odpowiedź: Jeśli coś nie działa , jesteś zainteresowany, aby rozwiązać samodzielnie lub wolą zlecić problemu do serwisu ? Odpowiedź: Nie wiem . Inni eksperci służą radą . Odpowiedź: Ty odpowiedziałeś na swoje pytanie . Wydać więcej na lepszej bezprzewodowego routera i adaptera. Odpowiedź: Powinno być możliwe dodanie w główny nurt GPU za pomoc z edycji zdjęć / wideo. Ale to nie zaszkodzi push i7 i niektóre wysokiej klasy GPU jeśli masz pieniądze do stracenia . Tutejsi ludzie mogą polecić Ci $ 1,000 kompilacji i drugi prawdopodobnie między 1500 $ do 2000 $ . Odpowiedź: Nie ma za co , ale nie powinno być napisane , że krótsze. Czytałam , aż jak badacza rozwiązywaniu sprawy morderstwa
Reply
#6

pikapikoo37 napisał: 1. DIY lepszej jakości, gotowe do zamieszania darmo. Czy zawsze polecam DIY choć. 2. Przed Reco, jak często / ciężki edycja / przetwarzanie hd zdjęcie / części graficznej i przy użyciu oprogramowania, co u? Ponadto, co jest rozdzielczość monitora yr. 3. Dobrze bezprzewodowych za mniej bałaganu, ponieważ nie jesteś do gier i nie zostaną naruszone przez wiele opóźnienia / lag 4. W zależności od yr odpowiedź na pkt 2, to można wychodzące na platformę. Ponadto, wymagane OS? 1. Nie przeszkadza mi lekkie "problemy" na początku dla marketów budowlanych, ponieważ będę najprawdopodobniej się wszystkie elementy z tego samego sklepu i je zmontować go dla mnie. 2. Hmm, około 1 dzień w tygodniu na razie. Należy widzę siebie o wiele częściej korzysta z niej w przyszłości, choć, być może 4 dni w tygodniu. Ja chcąc uzyskać Photoshop gdy PC odbywa się, nie zdecydował się na oprogramowanie do filmu jeszcze w tej chwili. Jest to monitor obecnie używam, wydaje się być 1920 x 1080 @ 60 Hz: philips.com.sg/c-p/244EL2SB_69/led-monitor-with-hdmi/specifications (Niestety, nie liczą się niewystarczające, aby dodawać linki po .. haha) 3. Yeaps, chcąc uzyskać kb bezprzewodowej + mysza też! i oh tak, bym wymagają OS zbyt .. Prawie zapomniałem o tym.
Reply
#7

Koenig168 napisał: 1. DIY . Można wybrać lepsze komponenty . 3. USB WiFi działa dobrze i będzie kosztować około $ 20 do $ 30. Wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB i zainstalować sterowniki (jeśli to konieczne). W porządku! Btw jest WiFi USB tak samo jak karty wymienione przez ykgoh ?
Reply
#8

I5 + H170 chipset mobo HDD 1TB + 256GB SSD 550W PSU 8GB Ram powinny być w stanie uzyskać za około $ 1000+ w SLS
Reply
#9

jeśli tak czy inaczej po prostu cytat 500watt psu iść SLS znaleźć ... upewnić się , że CM zalecanego rodzaju marki , które używają niskiej jakości komponentów wewnątrz
Reply
#10

Krab . napisał: jeśli tak czy inaczej po prostu cytat 500watt psu iść SLS znaleźć ... upewnić się , że CM zalecanego rodzaju marki , które używają niskiej jakości komponentów wewnątrz Wiem Vios , Headway lub iCute mają 500W PSU ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)