Klinika Hardware
#1

Źródło     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Zacytować: Jeśli kiedykolwiek ochotę typowych obudów komputerowych nie wyświetlają sprzęt do zadowolenia , Thermaltake może po prostu odpowiedź dla Ciebie. Firma ujawniła swoje najnowsze dzieło , sprawa otwarta ramka rdzenia P5 ATX Mid Tower, który oferuje widokami wszystkich fantazyjnych elementów w systemie.   Rdzeń P5 mogą być umieszczone w trzech różnych konfiguracjach. Może stoją pionowo na dwóch nogach , aby być wykorzystane na stole lub podłodze. Może ona również być umieszczona poziomo na stole lub biurku . Trzecią opcją jest usunięcie nogi i powiesić go na ścianie , umieszczając na ekranie komputera przez dużą szybę obejmującego składniki.   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

mus dobrze dun przypadek użycia
Reply
#3

Konkurs na Lian -Li i In -Win ? W tym przypadku , nie sądzę .. Ale cenowa powinna być dobra chyba.
Reply
#4

$ 150usd .... Ta sprawa jest bardzo gd okazja !! Muszę powiedzieć, że nawet ja jestem kuszony przez układ thermalsteal i zaprojektować cały czas .
Reply
#5

Swee ale wyglądają jak magnes na kurz
Reply
#6

Naprawdę ... nie wiem , dlaczego nie lubię otwartych przypadku koncepcji ...
Reply
#7

Dużo czasu , aby ustawić to
Reply
#8

Wsparcie rad nieco brakuje .. choć podobnie jak w innych przypadkach na świeżym powietrzu .
Reply
#9

Wygląda dobrze z twardej rurki.
Reply
#10

Brak podwójne 480mm rad wspierać nie rozmawiać.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)