Singnet szerokopasmowego w dół?
#1

W dniu 10 Mbps SingTel . Czy to w dół , czy tylko ja?
Reply
#2

tak ja też przeżywa okresy , w których nie mam internetu w ciągu ostatnich kilku dni
Reply
#3

Bzdury! Mnie zmusić , aby przełączyć Myrepublic lub viewquest . Częste rozłączanie .
Reply
#4

Ktoś jeszcze?? Kopalnia została dół cały dzień .
Reply
#5

Kopalnia była dół od rana , kiedy zalogować się z około 10 ... Co się dzieje?
Reply
#6

jolimsc napisał: Kopalnia była dół od rana , kiedy zalogować się z około 10 ... Co się dzieje? Zadzwoń ST lor , jeśli nie ma nic złego na swój koniec ... kopalnia nie ma problemu.
Reply
#7

Może być problem router ... lepiej zadzwonić ST sprawdzić.
Reply
#8

Moja Singtel ADSL 10Mbps nie Leh emisji, obszar w lasach . Emisja modemu ?
Reply
#9

Moja sieć Singnet ( w Jurong Wschodzie ) w dół dość często , jak 2 ~ 3 razy na noc lub dłużej , należy ponownie uruchomić 1 lub wiele razy może rozwiązać ten problem, ale czasami restart modemu maiy czasy też nie rozwiąże problemów (choć bardzo rzadko. ale może trwać pół dnia )
Reply
#10

ZCF : Myślę, że jesteś szczęśliwy. Kopalnia zostaje zestrzelony jak dziesięć razy w ciągu 2 godzin. Wywoływana Singnet przyjść i sprawdzić . Ciągle mówi mi , by sprawdzić LAH mikrofiltrze ten LAH że LAH . Kiedy w końcu przyszedł technik , zmienił modem ale po problemie , a jednocześnie istnieje . Nie jestem pewien , czy mam sobie wyobrazić , ale zwykle po bardzo intensywnych opadów deszczu , problem ten pochodzi .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)