Nucleus Podłącz bezpośrednio do routera Asus RT N66U
#1

cześć    Czy ktoś może pomóc? I za pomocą routera Asus RT N66U i łączy się bezpośrednio do jądra Connect. Wifi prowadzonym na odłączenie , zadzwoniłem Starhub i twierdził, że to mój ruter problemem. Dlatego poszedłem do Asusa i zmieniają nowy router dla mnie, ale problem nadal występuje.    Czy istnieje ustawienie lub konfiguracja potrzebna do routera ?    Proszę doradzić pilnie jak mój internet był dół na tydzień i ani Starhub lub Asus może mi pomóc .
Reply
#2

można screenshot ustawienia wifi proszę. Ustawienia WiFi: Upewnij się, że 5 GHz i 2,4 GHz przy użyciu oddzielnych nazw SSID na przykład: popraw: chomik i hamster_5ghz źle: chomik i chomika możemy powiedzieć , że jest w porządku przewodowy ? Nie o bardzo długim czasie ? nie rozłączyć się z internetem ? Ustawienia WAN: Jeśli przewodowy jeden ma również problemu , zgaduję cię nie umieścić połączenia internetowego ISP Starhub coś takiego http://img38.imageshack.us/img38/6738/capture0.JPG Wybierz StarHub
Reply
#3

Cześć, dzięki za pomoc do ... jest poniżej moje ustawienie WiFi: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Używam diff SSID dla każdego 2.4 i 5GHz Tak przewodowy jest w porządku, prędkość ok ... i nie rozłączyć się z internetem w przypadku korzystania z sieci Ethernet, aby połączyć się z Nucleus Połącz bezpośredni. Jednakże, jeśli będę do trasy jądra Połącz za pośrednictwem routera .... niezależnie za pomocą sieci Ethernet lub bezprzewodowej, internet będzie miał tendencję do rozbijania pomiędzy. Nie wiesz, u zrozumieć, co mam na myśli .... fleas1 napisał: można screenshot ustawienia wifi proszę. Ustawienia WiFi: Upewnij się, że 5 GHz i 2,4 GHz przy użyciu oddzielnych nazw SSID na przykład: popraw: chomik i hamster_5ghz źle: chomik i chomika możemy powiedzieć, że jest w porządku przewodowy? Nie o bardzo długim czasie? nie rozłączyć się z internetem? Ustawienia WAN: Jeśli przewodowy jeden ma również problemu, zgaduję cię nie umieścić połączenia internetowego ISP Starhub coś takiego http://img38.imageshack.us/img38/6738/capture0.JPG Wybierz StarHub
Reply
#4

ok, myślę, co u próbuje powiedzieć to : ONT - > PC = ok ONT -> n66u -> pc = nie ok Jeśli powyższe stwierdzenia są poprawne; co trzeba zrobić to, co powiedział: Zacytować: Ustawienia WAN: Jeśli przewodowy jeden ma również problemu , zgaduję cię nie umieścić połączenia internetowego ISP Starhub coś takiego http://img38.imageshack.us/img38/6738/capture0.JPG Wybierz StarHub Ten ISP specjalne ustawienia sprawa dotyczy Starhub , SingTel i myślę M1 . Jeśli tego nie zrobi , u nie może połączyć się z internetem , ponieważ używa VLAN Konkluzja jest : Trzeba ustawić ISP specjalnych do Starhub zobacz zrzut ekranu szczegóły Resetowanie ustawień routera poprzez worku przycisk a następnie ponownego wykonania. Powinieneś zobaczyć coś ustawienia ISP podczas kreatora Jeśli zrobiłeś i nadal nie mam problemu , to myślę, że muszę założyć, że ten router Asus jest uszkodzony , chociaż u po prostu zmienić.
Reply
#5

Hi Fleas1, Router jest nowy, a ja nawet przyniósł do obsługi i jest to 2. set. ONT do n66u do pc jest ok, ale zawsze było odłączyć i zabrać trochę czasu, aby ponownie. Próbowałem zresetować router, zamiast skonfigurować połączenie z Internetem, jest pomijany, że i przejść od razu do konfiguracji SSID Niestety jestem idiotą to .... proszę o cierpliwość ze mną .... Czy mimo to mogę iść ISP Ustawienia na stronie głównej? fleas1 napisał: ok, myślę, co u próbuje powiedzieć to: ONT -> PC = ok ONT -> n66u -> pc = nie ok Jeśli powyższe stwierdzenia są poprawne; co trzeba zrobić to, co powiedział: Ten ISP specjalne ustawienia sprawa dotyczy Starhub, SingTel i myślę M1. Jeśli tego nie zrobi, u nie może połączyć się z internetem, ponieważ używa VLAN Konkluzja jest: Trzeba ustawić ISP specjalnych do Starhub zobacz zrzut ekranu szczegóły Resetowanie ustawień routera poprzez worku przycisk a następnie ponownego wykonania. Powinieneś zobaczyć coś ustawienia ISP podczas kreatora Jeśli zrobiłeś i nadal nie mam problemu, to myślę, że muszę założyć, że ten router Asus jest uszkodzony, chociaż u po prostu zmienić.
Reply
#6

ok, ponieważ im na SingTel , muszę przeczytać thru innych wątków , w jaki sposób skonfigurować dla u. Patrząc na to , u trzeba zadzwonić Starhub zwrócić im pozwalają zrobić Direct Connect ( co oznacza, że są w stanie użyć dowolnego routera na żądanie. ) . Wierzę, że zrobili to , ponieważ jesteś w stanie połączyć ur komputer bezpośrednio i nie ma problemów . Im przy użyciu N56U Asus . Interfejs użytkownika jest podobny , więc powinno być dobrze. Pozwala dać to najpierw wypróbować : ok, przejdź do strony routera (powinny być http://192.168.1.1/ ) przejdź do sieci LAN ( na lewej zakładce ), a następnie udać się do IPTV. Nie ma Starhub ( mój błąd ), więc ustawić go 'Manual' . Teraz wpisz to w Internet: Vid 1071 Prio 1 lub Vid 1078 Prio 2 IPTV (port Lan 4 ) : Vid 1099 Prio 1 VoIP (port LAN 3 ) : Vid 1095 Prio 1 VoIP = cyfrowego głosu | IPTV = swoją telewizję kablową Starhub Obrazek dla odniesienia : http://i39.tinypic.com/kamjcm.jpg Daj to najpierw wypróbować . Jeśli nie może , lemingi znać
Reply
#7

Hi Fleas1, Próbowaliśmy 1071 i 1078 roku stać się najgorsze, nie jest w stanie połączyć się z internetem w ogóle ... poniżej jest mój screenshot w celach informacyjnych. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz fleas1 napisał: ok, ponieważ im na SingTel, muszę przeczytać thru innych wątków, w jaki sposób skonfigurować dla u. Patrząc na to, u trzeba zadzwonić Starhub zwrócić im pozwalają zrobić Direct Connect (co oznacza, że są w stanie użyć dowolnego routera na żądanie.). Wierzę, że zrobili to, ponieważ jesteś w stanie połączyć ur komputer bezpośrednio i nie ma problemów. Im przy użyciu N56U Asus. Interfejs użytkownika jest podobny, więc powinno być dobrze. Pozwala dać to najpierw wypróbować: ok, przejdź do strony routera (powinny być http://192.168.1.1/) przejdź do sieci LAN (na lewej zakładce), a następnie udać się do IPTV. Nie ma Starhub (mój błąd), więc ustawić go 'Manual'. Teraz wpisz to w Internet: Vid 1071 Prio 1 lub Vid 1078 Prio 2 IPTV (port Lan 4): Vid 1099 Prio 1 VoIP (port LAN 3): Vid 1095 Prio 1 VoIP = cyfrowego głosu | IPTV = swoją telewizję kablową Starhub Obrazek dla odniesienia: http://i39.tinypic.com/kamjcm.jpg Daj to najpierw wypróbować. Jeśli nie może, lemingi znać
Reply
#8

diser16 napisał: Hi Fleas1 , Próbowaliśmy 1071 i 1078 roku stać się najgorsze , nie jest w stanie połączyć się z internetem w ogóle ... poniżej jest mój screenshot w celach informacyjnych. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz jeśli już stosowane do podłączenia StarHub bezpośrednim ONT , nie ma potrzeby wprowadzania specjalnych ustawień ISP , tak jak normalne zachowanie DHCP. jeśli u często doświadczają rozłączenie , spróbuj wyłączyć UPnP UPnP spowoduje router zresetować połączenie sieciowe za każdym razem pojawia się nowa portów UPnP wniosek do przodu
Reply
#9

Hi edwin21 Dzięki za pomoc , będzie go wypróbować teraz krótko i aktualizować edwin21 napisał: jeśli już stosowane do podłączenia StarHub bezpośrednim ONT , nie ma potrzeby wprowadzania specjalnych ustawień ISP , tak jak normalne zachowanie DHCP. jeśli u często doświadczają rozłączenie , spróbuj wyłączyć UPnP UPnP spowoduje router zresetować połączenie sieciowe za każdym razem pojawia się nowa portów UPnP wniosek do przodu
Reply
#10

Hi edwin21 , ok niewielka poprawa , ale nadal będą musiały odłączenie ale krótszy czas trwania połączenia i powrót jest szybsza . W każdym razie , aby mieć stabilne połączenie ? jak to jest bardzo frustrujące i próbowałem rozwiązywać przez tydzień z Asus i Starhub . Czy kanał ma znaczenie? edwin21 napisał: jeśli już stosowane do podłączenia StarHub bezpośrednim ONT , nie ma potrzeby wprowadzania specjalnych ustawień ISP , tak jak normalne zachowanie DHCP. jeśli u często doświadczają rozłączenie , spróbuj wyłączyć UPnP UPnP spowoduje router zresetować połączenie sieciowe za każdym razem pojawia się nowa portów UPnP wniosek do przodu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)