mocowanie VESA Tabela milczek
#1

Ktoś może polecić dobry stabilne zamontowanie monitora na mnie .   Coś takiego       TIA
Reply
#2

budżet? Myślę, że jeśli chcesz tańszego jak te marki generycznych żaden z nich będzie kosztować około 40 $ - 50 $ może być? Jeśli chcesz tamtych Ergotech ONE około 100 $ + 200 $ , a nawet + Zakładając, że mówimy standardowe rozmiary monitora PC , jak i poniżej 27 " .
Reply
#3

1 lat temu uważałem się go , ale biorąc pod uwagę , że nie są zbyt drogie godamn , skończyło się na zakupie monitory z przegubu zamontować zamiast .
Reply
#4

Sprawdzić Jerome pod adresem: http://forums.vr-zone.com/video-card...ics-cards.html
Reply
#5

Kupiłem chińskiej marki podwójne ramię pulpit uchwyt do 150+ . jedno ramię kosztować około 100 dolarów. To od lokalnego dystrybutora .. pozwól mi spróbować przypomnieć sobie markę i I; 'll podzielić się nim z wami.
Reply
#6

Dzięki wszystkim za odpowiedzi i pomoc. Mój budżet około 100 liddat . Zamierzają zamontować mój obecny monitor, LG , ale to nie robi ważą więcej niż standardowy 24-27 calowym monitorem. Nie mogę uciec się do przegubu stanąć jak zamierzają zamontować na dość płytkim tabeli. Mam zamiar doprowadzić go do przodu i przesunąć ją w razie potrzeby. Innym jest to, mocowanie musi mieć co najmniej 2 złącza , jak to będzie zaciśnięty na końcu tabeli będę siedzącej. Ergotron LX widział na stanowisku vfzone pasuje mój rachunek idealnie, ale cena abit strome. Masz jakieś inne marki , aby zaproponować?
Reply
#7

Carousell ma ten sprzedawcą wierzchowców generycznych. Szukaj " pulpit mount" , około 50 $ .
Reply
#8

Jeśli ur waga monitora mniej niż 6 kg niż te tanie Monitor zamontować jak NB ramię monitora ( marki Chiny) zrobi dobrze. Ergotron byłoby lepiej, gdyby u're użyciu ciężkiego monitora , który jest więcej niż waga 6kg . Widział ktoś sprzedaje NB na $ 59. pojedynczego ramienia w carousell .
Reply
#9

Te tanie wierzchowce ramię może trzeba wiercić , aby zabezpieczyć się na stole.
Reply
#10

jtjt00 napisał: Te tanie wierzchowce ramię może trzeba wiercić , aby zabezpieczyć się na stole. Większość powinna pochodzić z zaciskiem i grommet opcji montażu .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)