Czy antena o wysokim wzmocnieniu pomaga ?
#1

Jestem struganie zakupem 9dBi wysoki zysk anteny do mojego routera DLINK 880L . Każdy spróbować wysoki zysk anteny ? Czy to pomaga na szybkości i zasięgu?
Reply
#2

To może pomóc ... cos Duży zysk anteny pomagają zmienić kształt sygnału , ale trzeba też wziąć pod uwagę klienta
Reply
#3

Myślisz zbyt potężny klient nie może odbierać sygnał ani żadnego wadę ?
Reply
#4

wysoki zysk może również wprowadzić więcej szumu do sygnału . więc w czasie, gdy zakres może się dłużej, może nie uzyskać bardzo dobre przepustowości
Reply
#5

To pomaga. Ale nie oczekuj zbyt wiele.
Reply
#6

negativzero napisał: wysoki zysk może również wprowadzić więcej szumu do sygnału . więc w czasie, gdy zakres może się dłużej, może nie uzyskać bardzo dobre przepustowości Masz doświadczenie?
Reply
#7

Router ma już anten zewnętrznych . Rozmieszczenie router jest bardzo ważne.
Reply
#8

jefflu napisał: Jestem struganie zakupem 9dBi wysoki zysk anteny do mojego routera DLINK 880L . Każdy spróbować wysoki zysk anteny ? Czy to pomaga na szybkości i zasięgu? Umieszczenie routera na wysokim stanowisku jak > Wysokość 2M pomoże przesunąć sygnał iść trochę daleko. Spróbuj.
Reply
#9

Tak wysoki zysk naprawdę nie można poprawić szybkość . Dzięki wszystkim do udostępniania.
Reply
#10

Uzyskaj Wzmacniacz antenowy ... takiego Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Wysyłane z ericsson 688 stosując GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)